مشاوره خانواده اصفهان| بهترین مراکز مشاوره اصفهان

مشاوره خانواده اصفهان

از آنجایی که روابط خانوادگی برای سلامت جسمی و روانی شما بسیار مهم است. ما بر خود لازم دیدیم که مشاوره خانواده خوب و با کیفیت اصفهان را به شما معرفی کنیم.

همچنین بهترین مراکز مشاوره اصفهان را به شما بشناسانیم. تا اگر در روابط خانوادگی خود دچار تنش و تعارض هستید. به مشاور خانواده مراجعه کنید. و تعارضات را حل کنید.

گاهی اوقات مسائل و مشکلات خانوادگی آنقدر زیاد می شود. که دیگر نیاز است نفر سومی، در نقش مشاور وارد شود. تا بتواند با نگاهی بی طرفانه مشکلات را بررسی کند. و اعضای خانواده را در تعامل خوب و مثبت با یکدیگر یاری دهد.

مشاوره خانواده، می تواند در بسیاری از موقعیت‌ هایی که بر روابط و پویایی خانواده تأثیر منفی گذاشته است، مفید باشد.

مشاور می تواند در مواردی چون مشاوره خانواده تلفنی رایگان، مشاوره تلفنی رایگان و همچنین مشاوره زناشویی و جنسی به شما کمک کند.

مشاوره خانواده اصفهان

چه نوع مسائل و چالش هایی در مشاوره خانواده اصفهان، بررسی می شوند؟

 • مشکلات مالی
 • مسائل زناشویی و جنسی
 • مشکلات عاطفی بین زن و شوهر
 • خرابی ارتباطات
 • تعارض بر سر یک یا چند موضوع
 • وضعیت سلامت روان اعضا
 • یک بیماری جدی
 • اختلال مصرف مواد

 

مشاوره خانواده تلفنی در اصفهان

برای گرفتن مشاوره تلفنی در اصفهان کافیست، از تلفن ثابت، بدون گرفتن کد و صفر با شماره 9099072026 تماس بگیرید. بافاصله به مشاور خانواده وصل می شود. و در مورد موضوعی که دارید. وارد گفت و گو می شوید.

اگر به تلفن ثابت دسترسی ندارید. از طریق تلفن همراه یا موبایل با شماره 09981165858 تماس بگیرید. برای شما زمان مشاوره تنظیم میشود. و شما می توانید در زمان تنظیم شده، که البته با نظر خودتان هم هست. با مشاور خانواده ارتباط بگیرید.

اگر دوست دارید به صورت چتی مشاوره بگیرید. کافیست از طریق لینک زیر وارد صفحه مشاوره چت واتساپ مرکز پیام مشاور شوید. و نوبت مشاوره چتی بگیرید. توجه داشته باشید زمان وصل شدن شما به مشاور در مرکز پیام مشاور نهایت نیم ساعت است. مشاوره از طریق چت واتساپ آنلاین

مرکز پیام مشاور یک قسمت مشاوره خانواده رایگان دارد. که شما عزیزان می توانید از طریق نظری دهید. در پایین همین صفحه سوال خود را بپرسید. در اولین فرصت جواب سوال برای شما ارسال می شود.

 

مشاوره خانواده یا خانواده درمانی چیست؟

عبارت «خانواده درمانی» به این معناست که اعضای یک خانواده با هم و به صورت گروهی به دنبال مشاوره هستند.

اگرچه اگر همه افراد خانواده مشارکت کنند نتیجه بهتری حاصل می شود. اما لزوما به این معنی نیست که تمام خانواده شما باید درگیر باشند. این بدان معناست که درمان بر تعاملات و پویایی خانواده متمرکز است. 

 

مشاوره خانواده اصفهان| اهداف مشاوره خانواده

مشاوره خانواده یا خانواده درمانی عموما کوتاه مدت است. و بر اهداف خاصی تمرکز دارد. در اینجا به بخشی از اهداف خانواده درمانی یا مشاوره خانواده اشاره می کنیم.

  • بهبود مهارت های ارتباطی
  • ارائه مهارت برای مقابله با موقعیت های چالش برانگیز
  • ارائه بینش و درک جدید
  • شناسایی مناطق مشکل دار در خانواده
  • ارائه راهبرد هایی برای مدیریت تعارض
  • بهبود و تقویت روابط جنسی و عاطفی بین زن و شوهر

مشاوره خانواده اصفهان

آیا باید به مشاوره بروم یا طلاق بگیرم؟

اگر رابطه فعلی شما اسیب دیده است و فکر می کنید که جدایی و طلاق درمان مشکل است، توصیه می کنیم کمی صبر کنید. مشاوره خانواده می تواند نجات دهنده رابطه شما باشد.

اگر می خواهید به زندگی سابق خود برگردید. و با همسر قبلی خود، ازدواج کنید. بهتر است به درمانگر زوجین مراجعه کنید. مشاوره زوجین، که به عنوان مشاوره ازدواج نیز شناخته می شود، می تواند همان چیزی باشد که رابطه شما برای التیام زخم های قدیمی و شروع مجدد به آن نیاز دارد.

 

آیا زوج درمانی همیشه کارآمد عمل می کند؟

متأسفانه، بسیاری از زوج ها زمانی درمان را امتحان می کنند که میزان قابل توجهی آسیب دیده است. الگوهای رابطه ای ناسازگار شکل گرفته اند. پیوند عاطفی بین شرکا به شدت تضعیف شده است. و به دلیل عدم حل و فصل اختلافات گذشته، میزان زیادی از کینه و نفرت بین زن و شوهر به وجود آمده است.

تحقیقات نشان می دهد که یک زن و شوهر معمولی تا شش سال قبل از مشاوره، زوجین ناراضی هستند.

این بدان معنا نیست که زوج درمانی نمی تواند در حل چنین مشکلاتی طولانی مدت موثر باشد. ولیکن، این یک تلاش بسیار چالش برانگیز و وقت گیر خواهد بود. و به تعهد و تلاش زیادی از طرف هر دو شریک نیاز دارد.

 

اهمیت مشاوره خانواده تلفنی رایگان

برخی خانواده به شدت محتاط هستند. و ترجیح می دهند مشکلات خود را در درون خانواده حل کنند. این افراد حساسیت زیادی به این موضوع نشان می دهند که دیگران متوجه اختلافات خانوادگی آنها شوند.

به همین دلیل، مشاوره خانواده تلفنی رایگان می تواند راهگشای مناسبی برای این افراد باشد.

در این نوع مشاوره، نیازی به حضور افراد در مراکز مشاوره نیست. و از طریق تلفن، چت و همچنین طرح سوال در قسمت ثبت نظرات، می توانند مشکلات خود را حل کنند.

 

بی میلی جنسی

براساس مطالعات زیادی که در ارتباط با مشاوره خانواده و زوج درمانی صورت گرفته است. ما دریافتیم که اکثر مشکلات خانواده ها به خاطر روابط ناسالم پدر و مادر است. که این رابطه ناسالم بین زن و شوهر، ریشه در مشکلات جنسی دارد. اکثر خانواده هایی که با یکدیگر مشکلات حاد داشتند. روابط جنسی خوبی بین زن و شوهر وجود نداشت. 

در علم روانشناسی و ساختار خانواده سالم زن و شوهر باید حداقل یک بار در هفته با یکدیگر رابطه جنسی داشته باشند. و اگر این میزان کمتر باشد. یعنی فاصله بین دو رابطه جنسی از یک هفته بیشتر باشد. بین زن و شوهر سردی عاطفی و جنسی به وجود می آید. و این سردی تاثیر شدیدی بر کل روابط خانوادگی افراد می گذارد.

بنابراین در انجام مشاوره خانواده و زوج درمانی بررسی بی میلی جنسی از طرف زن و یا مرد بسیار مهم می باشد. همچنین علاوه بر بی میلی جنسی باید سلامت روابط جنسی بین زن و شوهر بررسی شود. کیفیت رابطه جنسی بین زن و شوهر بسیار مهم است، و حتما باید کمیت و کیفیت رابطه جنسی بین زن و شوهر در مشاوره خانواده مورد بررسی قرار بگیرد.

مشاوره خانواده اصفهان از چه تکنیک هایی استفاده می کند؟

مشاوره خانواده اصفهان از رویکردهای خانواده درمانی استفاده می کند. که روشی بسیار موثر در حل اختلافات و تنش ها می باشد. این رویکرد خانواده درمانی خود دارای دو روش می باشد. که در ادامه به این دو روش اشاره می کنیم.

 

1- خانواده درمانی سیستمیک

این رویکرد درمانی، خانواده را به عنوان یک واحد در نظر می گیرد. که در آن اعمال هر یک از اعضا بر سایر افراد خانواده تأثیر می گذارد. از این رو سعی می شود. با تک تک اعضای خانواده به صورت تلفنی، صحبت شود. هدف درمان درک فرآیندهای خانواده، نحوه تأثیر گذاری آنها بر افراد و چگونگی تغییر آنها در طول زمان – با هدف بهبود تعاملات خانوادگی است.

 

2- خانواده درمانی ساختاری

خانواده درمانی ساختاری که توسط سالوادور مینوچین در دهه 1960 ابداع شد. مبتنی بر این ایده است. که نگرانی های عاطفی و رفتاری در کودکان و نوجوانان اغلب به ساختارهای ناکارآمد خانواده مرتبط است.

درمان بر درک مرزها و زیر سیستم‌ های درون یک خانواده متمرکز است. تا همه بتوانند به روش ‌های سازنده‌ تری تعامل داشته باشند. همچنین بر تقویت روابط بین اعضای خانواده تمرکز دارد.

 

بهترین مشاور خانواده اصفهان| لیست بهترین مراکز مشاوره اصفهان

اسم مرکز مشاوره اصفهان آدرس مرکز مشاوره اصفهان شماره تماس مرکز مشاوره اصفهان
مرکز مشاوره آیین خیابان آمادگاه. بن بست صحرا.ساختمان جامکو 32242714
مرکز مشاوره پژواک سه راه حکیم نظامی. اول خیابان ارتش. ساختمان شماره 10 33388905
مرکز مشاوره رضوی خیابان بزرگمهر. خیابان آراسته. نبش کوچه54 32688048
مرکز مشاوره فرصت خیابان استانداری. بعد از خیابان فرشادی. بن بست شماره 7 یزدان 32223127

انواع خدمات مشاوره تلفنی و مشاوره روانشناسی

در مراکز مشاوره ای که چه به صورت تلفنی و چه حضوری خدمت شما معرفی شد. انواع خدمات زیر ارائه می شود:

مشاوره خانواده تلفنی

زوج درمانی

سکستراپی

خیانت همسر

مشاوره قبل از اردواج

مشاوره بعد از ازدواج

مشاوره خانواده در اصفهان

روانشناسی خانواده در مشهد

مشاوره خانواده در کرج

 

4 دیدگاه

نظری دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.