فهرست بستن

مشاوره ازدواج آنلاین

مشاوره ازدواج آنلاین

مشاوره ازدواج آنلاین به معنای ارائه خدمات مشاوره ازدواج از طریق موبایل و تلفن است. در این نوع مشاوره، شما می ‌توانند با مشاوران حرفه ‌ای ازدواج، ارتباط برقرار کرده و درباره مسائل مختلف صحبت کنند.

مزیت اصلی مشاوره آنلاین ازدواج این است که می ‌توانید به راحتی و در هر زمانی که مایل هستند، با مشاوران ارتباط برقرار کنید.

این نوع مشاوره می ‌تواند برای افرادی که به دلیل محدودیت ‌های زمانی، مکانی یا مالی نمی‌ توانند به شکل حضوری به مشاور مراجعه کنند، مفید باشد.

اگر شما هم به دنبال اخذ مشاوره قبل از ازدواج هستید؟ و نیاز به راهنمایی درست دارید؟ از شما دعوت می کنیم که مطالب درج شده در وب سایت پیش روی تان را تا آخر همراهی نمایید.


پیشنهاد می شود مقاله “مشاوره تلفنی” را مطالعه کنید.


ازدواج آنلاین - مشاوره ازدواج آنلاین

چگونه مشاوره ازدواج بگیریم؟

پیشنهاد می کنیم قبل از اینکه ازدواج کنید، مشاوره بگیرید. مشاوره ازدواج کمک میکنه تا انتخاب بهتری داشته باشید و با آگاهی وارد یک زندگی جدید بشید. مرکز پیام مشاور این امکان را فراهم کرده که شما بتونید به راحتی با مشاور ارتباط بگیرید. راه های ارتباطی با مرکز پیام مشاور را در ادامه برایتان آورده ایم:

 

1- مشاوره ازدواج با تلفن ثابت:

در این روش شما باید از تلفن ثابت با شماره 9099072026 تماس بگیرید. و توجه داشته باشید فقط همین شماره را بگیرید. و قبل از آن صفر یا کد نگذارید.

 

2- مشاوره ازدواج از طریق موبایل:

در روش موبایلی شما می توانید با شماره 09981165858 تماس بگیرید و از اوپراتور مرکز بخواهید که شرایط مشاوره موبایلی را برایتان بازگو کند.

 

3- مشاوره ازدواج رایگان:

مشاوره ازدواج رایگان به صورت ثبت کامنت می باشد. در پایین همین صفحه در قسمت ثبت دیدگاه سوال خودتان را یادداشت کنید. در کمتر از 24 ساعت، سوال شما توسط مشاور مرکز پیام مشاور پاسخ داده می شود.

 

 

مشاوره ازدواج آنلاین

در مشاوره ازدواج آنلاین، مشاوران می ‌توانند به افراد در مسائل مختلف مانند انتخاب شریک زندگی، ارتباطات زوجین، راه‌ حل‌ های مشکلات زندگی مشترک و موارد دیگر کمک کنند.

همچنین افراد می‌ توانند در مورد سوالات و نگرانی‌ های خود در زمینه ازدواج، با مشاوران در ارتباط باشند. مشاوره آنلاین ازدواج می ‌تواند از طریق تماس تلفنی، گفتگوی آنلاین یا ایمیل ارائه شود.

برخی سایت ‌ها و برنامه‌ ها امکان مشاوره ازدواج آنلاین را فراهم می ‌کنند. مشاوره آنلاین ازدواج می‌ تواند به افراد کمک کند تا روابط زناشویی سالم ‌تری داشته باشند.

همچنین درک بهتری از نیازها و تمایلات خود و شریک زندگی شان پیدا کنند. در سایر بخش های مقاله به دنبال بررسی فواید مربوط به مشاوره ازدواج خواهیم بود. با ما همراه باشید.

 

در مشاوره ازدواج چه مسائلی بررسی می شود؟

در مشاوره ازدواج آنلاین، مسائل مختلفی بررسی می‌ شوند که از مهمترین آنها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 

سازگاری:

بررسی سازگاری عاطفی، اجتماعی و فرهنگی زوجین با یکدیگر از مهمترین مسائلی می باشند که در مشاوره ازدواج آنلاین می توان آنها را بررسی کرد.

 

 ارتباط و ارتباطات:

مشاوران می توانند کیفیت ارتباط زوجین با یکدیگر، میزان توجه و حمایت آنها را با دقت بررسی نمایند. برقراری ارتباطات موثر، می تواند نقش بسیار مهمی را در حفظ روابط عاطفی داشته باشد.

 

اهداف و آرزوها:

مشاوره ازدواج آنلاین به بررسی اهداف هریک از زوجین و تطبیق آنها با یکدیگر، برنامه ریزی و هم‌ فکری در راستای دستیابی به اهداف مشترک می پردازد.

 

مشکلات زناشویی:

بررسی مشکلات رایج زناشویی مانند مشکلات جنسی، نقش ‌ها و وظایف خانوادگی، مدیریت مالی، تعارضات و مشکلات روابط خانوادگی مدنظرتان را به دست مشاوران حرفه ای در این زمینه بسپارید.

 

مشکلات روانشناختی:

بررسی مشکلات روانی هر یک از زوجین مانند استرس، افسردگی، اضطراب و راه‌ های مدیریت آنها، از مهمترین مسائلی هستند که در مشاوره آنلاین ازدواج بایستی به آنها پرداخته شود.

 

مهارت های زندگی:

از مهمترین مسائل مورد بررسی در مشاوره ازدواج آنلاین می توان به تقویت مهارت های زندگی مانند مهارت های ارتباطی، حل مسئله، تصمیم ‌گیری، مدیریت خشم و استرس، همکاری و تفاهم اشاره کرد.

 

برنامه ریزی آینده:

بررسی برنامه ‌ها و تصمیم‌ های مربوط به آینده زندگی مشترک از مهمترین مواردی هستند که بایستی در حین ازدواج مورد بررسی قرار گیرند.

 

ارزیابی رابطه:

بررسی کیفیت رابطه، رضایت هر یک از زوجین از زندگی مشترک، شناسایی نقاط قوت و ضعف رابطه از مهمترین وظایف مربوط به مشاوران ازدواج می باشند.

 

 

فواید مشاوره قبل از ازدواج؟

توصیه می شود که جهت دریافت مشاوره ازدواج آنلاین از وب سایت پیش روی خود اقدام نمایید. مشاوران ما تجربه ی بسیار زیادی را در زمینه مشاوره ازدواج دارند. و می توانند بهترین خدمات را برای مراجعه کنندگان ارائه دهند.

مشاوره قبل از ازدواج به زوجین کمک می کند تا بهترین تصمیم را در مورد زندگی مشترک ‌شان بگیرند. برخی از فواید مشاوره قبل از ازدواج عبارتند از:

 

شناسایی ارزش ها و انتظارات:

مشاوره قبل از ازدواج به زوجین کمک می کند تا ارزش ها، انتظارات و اهداف خود را بشناسند و با یکدیگر به اشتراک بگذارند. در چنین وضعیتی زوجین به انتظارات یکدیگر پی خواهند برد.

 

مهارت های ارتباطی:

مشاوره قبل از ازدواج به زوجین کمک می کند تا مهارت های ارتباطی خود را بهبود ببخشند. این مهارت ها شامل شنیدن فعال، اظهار نظر به روش موثر، حل تعارض و مذاکره است. این مهارت ها برای ساختن یک رابطه سالم و موفق بسیار مهم هستند.

 

مشکلات مشترک:

مشاوره ازدواج آنلاین به شما کمک خواهد کرد تا مشکلات مشترک خود را شناسایی و حل کنید. این امر می تواند شامل مسائل مالی، تربیت فرزندان، تعارضات خانوادگی و غیره باشد. مشاوران می توانند زوجین را برای مواجهه با چالش‌ های زندگی مشترک آماده کنند.

 

تجربه سایر زوجین:

مشاوره قبل از ازدواج، به مراجعه کنندگان کمک می کند تا از تجربیات سایر زوجین استفاده نمایند و اشتباهات آنها را تکرار نکنند.

 

افزایش اطمینان:

مشاوره قبل از ازدواج به زوجین کمک می کند تا اطمینان بیشتری در مورد تصمیم هایشان بگیرند. این امر می تواند ترس و شک‌ های آنها را کاهش داده و در نتیجه رابطه مشترک شان را تقویت کند.

به طور کلی مشاوره قبل از ازدواج می تواند به زوجین کمک کند تا یک رابطه سالم و پایدارتری را بسازند و با مشکلات زندگی مشترک به خوبی مقابله نمایند.

 

 

چند دلیل مهم برای مشاوره قبل از ازدواج

پیشنهاد می شود که خدمات مربوط به مشاوره ازدواج آنلاین را قبل از ازدواج دریافت کنید. مشاوره قبل از ازدواج بسیار مفید و ضروری است و دلایل مهم آن عبارتند از:

 

شناسایی یکدیگر:

مشاوره ازدواج به زوجین کمک می کند تا زوج ها یکدیگر را به خوبی بشناسند. در نتیجه توصیه می گردد که قبل از ازدواج، با مشاوران حرفه ای ما در ارتباط باشید.

 

مدیریت مشکلات:

با اخذ مشاوره ازدواج آنلاین می توانید مهارت های لازم را برای حل مسائل تان پیدا کنید. به یاد داشته باشید که عدم مدیریت مشکلات می تواند دردسرهای متعددی را در روابط زوجین به وجود آورد.

بنابراین با تکنیک های مربوط به مدیریت مشکلات از نزدیک آشنا شوید تا بتوانید با زوج خود بهترین روابط را داشته باشید.

 

ارتقای ارتباط و ایجاد پایه ‌ای قوی:

مشاوره ازدواج آنلاین سبب می شود تا شما بتوانید بهترین شیوه های ارتباطی را کشف کنید و روابط قوی ‌تری را ایجاد نمایید. این امر کمک می کند تا زوجین ارتباط عمیق ‌تر، صادقانه ‌تر و بهتری را با یکدیگر داشته باشند.

 

شناخت بهتر از خود و دیگری:

مشاوره ازدواج آنلاین به زوجین کمک می کند تا خود را بهتر بشناسند و درک بهتری از نیازها، ارزش ها، ترس ‌ها و اهداف خود و دیگری داشته باشند. با این کار، زوجین می توانند راه های مناسبی را برای درک یکدیگر پیدا کرده و به نقطه مشترک برسند.

 

اطمینان از تصمیم درست:

مشاوره ازدواج آنلاین به زوجین کمک می کند تا تصمیم درستی را در مورد ازدواج و ارتباط زناشویی خود بگیرند.

همچنین این امر کمک می کند تا زوجین از نگرش ‌ها، انتظارات، مسائل مهمی که ممکن است در آینده ظاهر شوند، آگاهی داشته باشند و بتوانند تصمیم درستی را بگیرند.

 

 

مراحل مشاوره قبل از ازدواج

متخصصان ما تجربه ی زیادی را در خصوص مشاوره ازدواج آنلاین دارند و می توانند شما را در مسیری که انتخاب کرده اید، راهنمایی نمایند. از سوی دیگر مراحل مشاوره قبل از ازدواج، می تواند شامل موارد زیر باشد:

 

1- ملاقات اولیه:

در این مرحله زوجین با مشاور ملاقات می کنند و هدف خود از مشاوره را به اشتراک می‌ گذارند. همچنین مشاور سوالاتی درباره زندگی، ارزش ها، انتظارات و مسائل دیگری که در روابط به وجود آمده است، میپرسد.

 

2- ارزیابی مربوط به زوجین:

در این مرحله از مشاوره ازدواج آنلاین، مشاور ممکن است از زوجین بخواهد تا ارزیابی ‌هایی را انجام دهند. این ارزیابی ‌ها می توانند شامل تست ‌های شخصیتی، تحلیل ‌های مهارت های ارتباطی و سایر ابزارهای ارزیابی باشند. این ارزیابی‌ ها به مشاور کمک می کنند تا بهترین روش برای کمک به زوجین را پیدا نماید.

 

3- بررسی مسائل و مشکلات:

در این مرحله، مشاور با زوجین درباره مسائل و مشکلاتی که در روابط وجود دارد، صحبت می کند. همچنین مشاور به دنبال رفع مشکلات ارتباطی، مدیریت تضادها، حل تنش ‌ها و بهبود دانش زوجین درباره ازدواج است.

 

4- توسعه مهارت های زوجین:

در این مرحله از مشاوره ازدواج آنلاین، مشاور به زوجین کمک می کند تا برخی از مهارت های ارتباطی خود را توسعه دهند. این مهارت ها ممکن است شامل مهارت های ارتباطی، حل مسئله، مدیریت خشم و تعارض، احترام و توجه به نیازهای همدیگر و مهارت های مدیریت زمان باشد.

 

5- برنامه ریزی برای آینده:

در این مرحله از مشاوره ازدواج آنلاین، مشاور با زوجین درباره برنامه ریزی آینده صحبت می کند. این امر شامل موضوعات مختلفی مانند اهداف زندگی، برنامه ‌های خانوادگی، مالی و حرفه‌ ای، انتظارات و امیدها است.

 

چند جلسه برای مشاوره قبل از ازدواج نیاز است؟

مجموعه ی ما آماده ارائه بهترین خدمات مربوط به مشاوره ازدواج آنلاین است. از سوی دیگر تعداد جلسات مشاوره قبل از ازدواج ممکن است به عوامل گوناگونی بستگی داشته باشد که از مهمترین آنها می توان به نیاز و شرایط زوجین اشاره کرد.

اما در بیشتر موارد، مشاوره قبل از ازدواج شامل چند جلسه است. مراجعه کنندگان نمی توانند در یک جلسه به نتایج مطلوبی دست پیدا کنند.

بنابراین توصیه می شود که با توجه به نظر مشاور خود، به شکل مرتب در جلسات مشاوره آنلاین ازدواج شرکت نمایید. در برخی از مواقع انتظارات، نیازها، مشکلات و شخصیت زوجین با یکدیگر بسیار متفاوت می باشد.

در چنین وضعیتی بهتر است که در جلسات متعدد مشاوره شرکت نمایید تا بتوانید راهنمایی های لازم را به دست آورید.

با این حال توصیه می شود که زوجین به دفعات کافی از خدمات مشاوره ازدواج آنلاین بهره مند شوند تا بتوانند به بررسی مسائل روابطی، مسائل خانوادگی، ارزش ها و انتظارات خود پرداخته و مهارت های لازم برای زندگی مشترک را به دست آورند.

جهت موفقیت در زندگی مشترک، پیشنهاد می شود که حتما مهارت های متعددی را کسب کنید.

 

هزینه مشاوره ازدواج به چه آیتم هایی بستگی دارد؟

هزینه مشاوره ازدواج آنلاین ممکن است به عوامل مختلفی بستگی داشته باشد. کاربران معمولا ترجیح می دهند که با کمترین هزینه های ممکن، از بهترین خدمات مشاوره ازدواج بهره مند شوند. برخی از مهمترین عوامل موثر در هزینه مشاوره آنلاین ازدواج عبارتند از:

 

نوع مشاوره:

هزینه مشاوره ازدواج آنلاین می‌ تواند با توجه به نوع مشاوره، متفاوت باشد. کاربران می توانند جهت بررسی هزینه ی دقیق مشاوره آنلاین ازدواج، با همکاران ما در تماس باشند.

 

مدت زمان مربوط به مشاوره:

زمان مربوط به مشاوره از مهمترین آیتم هایی است که می تواند در هزینه مشاوره ازدواج موثر باشد. برخی مشاوران هزینه را بر اساس ساعت مشاوره تعیین می‌ کنند.

 

تخصص مربوط به مشاور:

در حین بررسی آیتم های موثر در هزینه مشاوره ازدواج آنلاین، می توان به تخصص مشاور اشاره کرد. مشاورانی که تجربه و تخصص بالایی را در زمینه مشاوره ازدواج دارند، می توانند اطلاعات مفیدی را برای مراجعه کنندگان خود ارائه دهند.

شما می توانید با توجه به قدرت مالی در اختیارتان، با مشاوران آنلاین ما از وب سایت پیش روی خود در ارتباط باشید.

همچنین هزینه ی مربوط به مشاوره ازدواج آنلاین بسیار مناسب و معقول است. پیشنهاد می شود که فرصت طلایی عرضه شده از وب سایت پیش روی خود را به هیچ عنوان از دست ندهید. ما در این مجموعه به دنبال ارائه بهترین مشاوره ازدواج برای زوجین هستیم.

 

جمع بندی

همانطور که در قسمت های قبلی مقاله نیز ملاحظه کردید، مشاوره ازدواج آنلاین می تواند مزایای زیادی را داشته باشد. شما می توانید قبل از ازدواج، با مشاوران حرفه ای ما در ارتباط بوده و راهنمایی های لازم را در این زمینه به دست آورید.

مشاوران ما از مجموعه ی پیش روی تان، تجربه و مهارت های زیادی را در خصوص مشاوره ازدواج دارند. بنابراین توصیه می گردد که فرصت را از دست نداده و با متخصصان مجرب ما هم اکنون در تماس باشید.

پیشنهاد می گردد که اهمیت مشاوره قبل از ازدواج را جدی بگیرید. در چنین حالتی می توانید با خیال آسوده در مسیری که انتخاب کرده اید، قدم بردارید و به اهداف خود دست پیدا کنید.

 

32 دیدگاه

 • افشین گفت:

  سلام وقت بخیر
  به دختر خانومی علاقه مندم که ٨ از خودم بزرگتره و البته این علاقه دو طرفه هست و خانواده ها هم مشکلی ندارن
  نظر شما در این خصوص چیه؟

  • ادمین ادمین گفت:

   سلام دوست عزیز
   8 ماه از شما بزرگتر است یا 8 سال؟؟؟؟
   در هر صورت اگر در موارد دیگر توافق دارید. 8 ماه یا 8 سال بزرگتر خیلی نمی تواند مسئله ای ایجاد کند.

 • یغمی گفت:

  سلام وقت شما بخیر
  دختر ۱۸ ساله ای هستم ساکن قم وضعیت مالی متوسط دارم و عقاید مذهبی برام مهمه
  به پسری که ۴ سال از خودم بزرگتر و ساکن قزوین علاقه مند شدم
  ایشون از نظر اعتقادی اصلا شباهتی به من ندارن و نقطه مقابل من هستند به علاوه تازه سربازیشون تموم شده و شغل مشخصی هم در حال حاضر ندارن
  خانواده پسر وضعیت مالی خوبی دارند اما انگار پسرشون رو رها کردند وحمایت نمیکنند وانگار از پسرشون میترسند
  اما من همچنان خیلی دوسشون دارم
  به خاستگاری من اومدن و قرار براین شد اگه وصلتی صورت گرفت
  به اعتقادات هم احترام بذاریم
  به اصرار خانواده پسرتو قزوین کنار خانوادشون زندگی کنیم
  اما من هنوز جوابی ندادم
  نمیدونم باید چه جوابی بدم
  لطفا میشه کمی راهنماییم کنید

  • ادمین ادمین گفت:

   سلام دوست من
   عزیزم این آقا سن مناسبی برای ازدواج ندارند و هنوز به درآمد مناسبی برای ازدواج نرسیدن. در ضمن کلیات در ازدواج مهم است. یعنی شما باید در کلیات همه چیز شبیه یکدیگر باشید. در ضمن این اختلاف مذهبی ممکته براتون دردسرساز بشه.
   قبل از جواب دادن حتما از مشاوره قبل از ازدواج کمک بگیرید.

 • لیلا گفت:

  با عرض سلام خدمت شما
  چند وقتی ی خاستگاری برام آمده
  برای اینه بهتر همدیگر بشناسیم با هم صیغه عقد موقت خوندیم
  حالا تو مدت برای هم عکس سلفی فرستادیم
  که به ناخواسته ی دونه عکس بدون روسری برای خاستگارم رفته
  حالا امانش هست که ازدواج صورت نگیره
  آیا با این عکس خاستگارم می تونه برای من مشکل به وجود بیاره
  ممنون میشم من راهنمایی کنید

  • ادمین ادمین گفت:

   سلام دوست عزیز
   صیقه موقت یعنی شما از نظر شرعی با هم محرم هستید. و مشکلی نداره. اگر رابطه به ازدواج دائم ختم نشد می توانید از ایشان بخواهید که عکس را پاک کند.

 • سپیده اسپهبدی گفت:

  سلام وقت همگیتون بخیر
  من 15 سالمه و از 8 سالگی پیش پدرم توی محیط های صنعتی کار میکردم و همیشه هم کارهای سخت و سنگین بهم میدادن و خب هیچ دختر دیگه ای اونجا نبوده و نیست.
  یک پسر قد بلند و خوش اندام بور و خوشتیپ تقریبا دوسال پیش اومد برای طراحی پیش پدرم کار کنه و خب اون موقع 22 سالش بود و تازه مقطع فوق لیسانس رو شروع کرده بود.
  اوایل هیچ کاری بلد نبود و چون مدارس آنلاین بود من رو مسئول آموزش بهش کردن و خب چون 10 سال ازم بزرگتر بود حرصش میگرفت و خیلی وقتا نمیومد منم خیلی ازش بدم اومده بود…
  تا یک روز که 29 اسفند بود و همه ی کارها مونده بود و پدر منو باهاش از ساعت 7 صبح تا 10 شب فرستاد برای خرید قطعات و خب تقریبا 12 ساعت اونروز هیچی نخوردم و باهاش بحثم شد اما همون روز اینقدر ازش خوشم اومد که تا الان 2 ساله که تمام مدت از فکرش نمیتونم بیام بیرون
  اون یکم مذهبیه و میدونم که مجرده. خیلی هم خوش برخورده و محترمه. منم چهره ی زشتی ندارم نسبت به سنم و خب رشته ی دانشگاهی مورد نظرم هم مثل همونه
  اما خب نمیدونم چکار کنم اصلا اهل دوست پسر و (ببخشید) کثافتکاری نیستم ولی واقعا ازش خوشم میاد و پدرم هم مشکلی باهاش نداره.
  اما الان رفته سربازی توی یک شهر دور و خیلی کم باهاش در ارتباطم
  بنظر شما چطور باهاش ارتباط برقرار کنم و آیا درسته که باهاش رابطه ای داشته باشم؟چون فرد مناسبی برای ازدواج هم هست در آینده.

  • ادمین ادمین گفت:

   سلام دوست عزیز
   از نظر روانشناختی سن شما سن مناسبی برای انتخاب همسر نیست. و این احساس زودگذر است. بهتر است در این مورد با مشاور در ارتباط باشید.

 • زهرا گفت:

  سلام.وقت بخیر.من درمورد مشاوره قبل ازدواج میخواستم کمک بگیرم.دختری 25ساله باتحصیلات ارشد مدیریت مالی هستم.به تازگی فارغ التحصیل شدم ودنبال شغل مناسب هستم.در خانواده ای متوسط زندگی میکنم. برای من خواستگاری آمده که آقا25 ساله باتحصیلات لیسانس حسابداری هست. فعلا سربازی تاشهریورماه هست. ایشون از زمان 18 سالگی سرکار رفته و پولی ازخانواده دریافت نمیکنه وبعدازسربازی هم میخواد در کارگاه تولیدی پدر مشغول به کارشود. خانواده من مذهبی هستن ومادرم چادری هست. خانواده ایشون،ازطرف مادری خیلی مذهبی نیستن.یعنی خود پسر وپدرش، نماز واینارو دارند امامادر پسر نمازنمیخونه وپوشش مانتویی وباز دارد.ازنظرم من باپوشش مادرش ومذهبی نبودنش مشکلی ندارم اما مادر من مخالفه. مشکل دیگه ای که هست اینکه الان پسر همسن من هست وازنظرماه تولد اوچندماه کوچکتراست ومن نمیدونم آیا پسر به بلوغ فکری وعقلی رسیده است یانه؟تاحالادوبار باهم صحبت کردیم.به نظرم اخلاقش خوب است.فقط خانوادگی واینکه به بلوغ فکری رسیده یانه،اذیتم میکنه.

  • ادمین ادمین گفت:

   سلام دوست من
   زهرا جان در مورد پوشش مادر ایشون باید بگم سبک زندگی مادر هست. و نمیشه گفت مشکلی ایجاد میکنه. هم سن بودن شما هم یلی مسئله مهمی نمی تونه باشه. در مورد بلوغ فکری و شخصیتی ایشون هم بهتره از مشاوره قبل از ازدواج کمک بگیرید. و چند ماه زمان آشنایی برای خودتون بگذارید.

 • صدرا گفت:

  معیارهای ازدواج سالم چیست؟؟

  • ادمین ادمین گفت:

   سلام دوست من
   در ازدواج شما باید در کلیت معیارها به هم نزدیک باشید تا بتوانید بهتر با هم ارتباط برقرار کنید. و نکته مهم دیگر انعطاف دو نفر است. هرچقدر طرف مقابل شما منطف تر باشد، بهتر می اتوانید با یکدیگر ارتباط سالم داشته باشید.

 • الهام گفت:

  باسلام
  چندوقت پیش باوساطت یکی ازآشناها اقایی باپدر ومادرش برای دیدن من به محیط کارم اومدن وآقا گفتن برای آشنایی بیشتر مدتی باهم درارتباط باشیم من هم قبول کردم..َمدتی باهم در ارتباطیم وازنظر من آقای موجهی هستن خواستم بپرسم برای امتحان کردن آقاچه کاری باید انجام بدم مثلا چطور بفهمم حرفش باعملش یکی هست یانه..

  • ادمین ادمین گفت:

   سلام دوست عزیز
   الهام جان بهتر است که قبل از ازدواج با این آقا حتما چند جلسه مشاوره ازدواج برید. مشاور ازدواج خیلی می تونه براتون مفید باشه. و توی شناخت بیشتر این آقا به شما کمک می کنه.

 • ناشناس گفت:

  ممنون بابت اطلاعاتتون

 • علی گفت:

  سلام خسته نباشید من با یه خانمی در رابطه هستم و قصد ازدواج داریم. اما یه مشکلی دارم اینه که این خانم خود شیفته هست و همش از خودش تعریف میکنه و میگه همش خودش درست میگه و کار خودش درسته لطفا میشه منو راهنمایی کنید که چطور با ایشون چه رفتاری داشته باشم تا بهتر شخصیت شو بشناسم. آیا ازدواج با ایشون درست هست یا نه؟

  • ادمین ادمین گفت:

   سلام دوست عزیز
   بهتره که قبل از اینکه با ایشون ازدواج کنید حتما از مشاوره قبل از ازدواج استفاده کنید. و از مشاور بخواهید که از تست های شخصیت شناسی برای هر دو نفرتون استفاده بشه تا بهتر بتونید تصمیم بگیرید.

 • ناشناس گفت:

  سلام
  ممنون بابت سایت عالیتون

 • سپیده گفت:

  سلام یدونه خواستگار دارم ۴۷سالشه منم ۴۰ سالمه مشکلی نداره ازدواج کنم بقیه چیزاش خوبه

  • ادمین ادمین گفت:

   سلام دوست عزیز
   سپیده جان اگر موضوع نگران کننده برای شما فقط سن می باشد. موضوع مهمی برای سن شما و خواستگارتان نیست. می تونید ازدواج کنید.

 • علی گفت:

  سلام من آقام وننم با هم نمی‌سازند بنظرت طلاق ننم را بگیریم یا بابام را زنم بدیم.

  • ادمین ادمین گفت:

   سلام دوست من
   بهتره از مشاوره خانواده کمک بگیرید. و یک دوره خانواده درمانی داشته باشید. در ضمن طلاق آخرین راهکار است نه اولین راهکار.

 • آنیا گفت:

  سلام
  من یه خواستگار دارم که همه چیزش خوبه اما یکی از دست هاش کامل حرکت نداره. شغلش هم کارمند هست و مسکلی توی کارش ایجاد نمیکنه. اما نمیدونم چیکار کنم. به نظرتون اینکه دستش خوب حرکت نمیکنه خیلی مهمه ??

  • ادمین ادمین گفت:

   سلام دوست من
   آنیا جان بهتره که در مورد معیارها و ملاک هایی که داری خوب فکر کنی و این آقا را بر اساس معیارهای خودت بسنجی. که چقدر اون آدمیه که شما می خواهید. اما در مورد دستش باید بهت بگم که عزیزم این یکی از ویژگی های جسمی این آقا هست. عیب نیست. اما باز هم این شما هستی که باید فکر کنی ببینی میتونی با این ویژگی کنار بیای یا نه؟؟

 • یلدا گفت:

  سلام ، دختری ۲۸ساله هستم، که در سن ۱۸ سالگی از روی احساساتم تصمیم به نامزدی با پسرخاله ام گرفتم ، از اونجایی که تا به حال با پسری معاشرت نداشتم ، ارتباط در دوره نامزدی با نامزدم خیلی سخت بودم به طوریکه نمی تونستم به راحتی با ایشون حرف بزنم و ایشونم خیلی اخلاقیاتشون مثل من بود .همیشه به ازدواج و عاشق شدن بدبین بودم اما احساس نیاز به یک شریک زندگی رو داشتم و هیچ وقت نتونستم عاشق کسی بشم ، ترس از ازدواج و عدم عشق باعث شد که نامزدیم رو بهم بزنم ولی با وجود اینکه ۸ سال از این اتفاق میگذره در طول این سال‌ها خیلی به ایشون فکر میکنم و شخصیتی دارم که در مقابل جنس مخالف گارد میگیرم و اجازه آشنایی رو به کسی نمیدم. شخصیتم ضد مرد هست ،به دلیل اختلافات پدرو مادرم ، ازدواج رو کاری بیهوده می دونم .هر کسی هم بهم ابراز علاقه کنه حس خوبی ندارن نسبت به این اتفاق.
  در این ۸ سال همش تو ذهن مرور میکنم که کار درستی بود که رابطه رو بهم زدم یا نه؟
  یه موقع هایی پشیمون میشم ولی یه موقع هایی نه.
  با وجود اینکه نامزد سابقم از هر لحاظ مورد خوبی برای ازدواج هست.
  بیشتر اوقات دو دل هستم که به خاطر احساس گناه هست که بهش فکر میکنم یا از سر علاقه ست؟
  یه چند بار هم که از اطرافیانم در مورد احتمال ازدواجش شنیدم ، خیلی ناراحت شدم.
  از احساسم نسبت به ایشون مطمئن نیستم؟
  آیا واقعا به ایشون علاقه دارم یا نه؟
  یا به خاطر منافع خودم و پیدا نکردن فرد بهتر به ایشون فکر میکنم؟

  • ادمین ادمین گفت:

   سلام
   دوست عزیزم فکر کردن به اتفاقات گذشته مشکلی از تو حل نمی کنه. من پیشنهاد می کنم که حتما چند جلسه مشاوره فردی با یک متخصص کار بلد داشته باش. تا اول بتونی خودت رو پیدا کنی. احساساتت رو بشناسی و بعد از اون تصمیم بگیری که چیکار کنی. برای این کار می تونی از تلفن ثابت با شماره 9099072026 تماس بگیری. و اگر به تلفن ثابت دسترسی نداری با شماره 09981165858 تماس بگیر.

 • ویانا گفت:

  مقاله خیلی کامل و جامع بود. من که خیلی استفاده کردم. ممنونم

 • سعید گفت:

  سلام وقت شما بخیر
  من یه آقای 40ساله هستم که با یک خانم 36ساله که مطلقه هستند و یک دختر دارن آشنا شدم ، خیلی خانم بادرکی هستند و قصد ازدواج با ایشون رو دارم اما خانواده من مخالف هستند چون من ازدواج اولم هست و این خانم ازدواج دومشون هست خواستم نظر شما رو بدونم که این ازدواج درسته یا خیر؟ چون من خیلی کنار ایشون حالم خوبه

  • ادمین ادمین گفت:

   با سلام و احترام
   دوست عزیز اگر شرایط مستقلی دارید می توانید رضایت خانواده را بگیرید. و ازدواج کنید مشکلی ندارد.

نظری دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.