مشاوره تلفنی رایگان | مشاوره تلفنی رایگان 24 ساعته

مشاوره تلفنی رایگان

همه ما در زندگی گاهی با چالش هایی رو به رو می شویم که تاثیرات منفی بر سلامت روان ما می گذارند. برخی اوقات عدم دسترسی به کلینیک های مشاوره حضوری، ضرورت استفاده از مشاوره تلفنی رایگان و مشاوره تلفنی رایگان 24 ساعته را ایجاب می کند.

یادگیری واکنش بهتر، در مقابل حوادث ناگوار زندگی زمانی امکان پذیر است که از خدمات یک مشاور خوب بهره مند شویم. تا بتوانیم بسیاری از راهکارها را در زندگی مان بیاموزیم. و در موقع لزوم از آن استفاده کنیم.

مشاوره و یا استفاده از خدمات روانشناسی که توسط کلینیک های حرفه ای مثل مرکز مشاوره تلفنی پیام مشاور انجام می گیرد، به این معنی است. که مشاوران یا روان درمانگران، به مراجعان برای توسعه مهارت‌های شناختی و عاطفی بهتر، کاهش علائم بیماری روانی و مقابله با چالش‌های مختلف زندگی، کمک می کنند.

اما این تنها آغاز معنای مشاوره است. برای درک کامل کاری که یک درمانگر یا مشاور حرفه ای انجام می دهد، درک رویکردهای درمانی مختلف، مجوزها و عناوین مهم است.

مشاوره تلفنی رایگان

مشاوره چیست؟

برخی اوقات، اتفاقاتی در زندگی افراد رخ می دهد که خارج از توان ذهنی آنهاست. در این مواقع معمولا، پاسخ های هیجانی نامناسبی از خود نشان می دهند.

که گاها پیامد های تلخی را به همراه دارد. مشاوره ابزار قدرتمندی است که به شما کمک می کند تا خیلی سریع و آسان به اصل مسائل خود برسید.

در حقیقت این یک مهارت در زمینه برخورد صحیح در چالش های زندگی است که توسط یک فرد متخصص و مجرب ارائه می شود. می توان گفت مشاوره ارتباط بین یک فرد متخصص با یک مراجع می باشد.

فرد متخصص به تمامی حرف های مراج خود خوب گوش می دهد. و سپس با استفاده از رویکرد شناختی خود به دنبال حل مسله می باشد.

 

بهتر بودن مشاوره تلفنی نسبت به مشاوره حضوری

آیا تا به حال به مشاوره تلفنی فکر کرده اید؟ این می تواند جایگزین بسیار خوبی برای مراجعه حضوری به یکدرمانگر باشد. در اینجا چند مزیت وجود دارد که ممکن است قبلاً در نظر نگرفته باشید:

 

1- راحت تر بودن مشاوره تلفنی

بارزترین مزیت مشاوره تلفنی رایگان این است که راحت تر از جلسات حضوری است. شما می توانید در آسایش و بدون استرس با درمانگر خود از طریق تلفن صحبت کنید.

 

2- محرمانه ماندن اطلاعات

تلفن درمانی نسبت به جلسات حضوری، حریم خصوصی بیشتری ارائه می دهد.برای مثال، می‌توانیدمشاوری را انتخاب کنید که در منطقه‌ای کاملاً متفاوت با شما زندگی می‌کند.

برای برخی، فکر نگاه کردن به چشمان کسی در هنگام بحث در مورد موضوعات خاص می تواند بسیار دلهره آور باشد. اینجاست که صحبت با مشاور از طریق تلفن می‌تواند راه‌حل خوبی باشد، زیرا بدیهی است که نیازی به دیدن درمانگر خود نخواهید داشت.

 

3- کاهش نرخ هزینه ها

در مشاوره تلفنی رایگان 24 ساعته هزینه ها کاهش پیدا می کند. هزینه های درمان بسته به مکان های مختلف می تواند متفاوت باشد. بنابراین اگر در جایی با هزینه های زندگی بالا زندگی می کنید.

اگر بتوانید با یک درمانگر در قسمت دیگری از کشور صحبت کنید، چه بسا ممکن است بسیار مقرون به صرفه باشد. علاوه برآن در مشاوره تلفنی رایگان شما دیگر نیاز به رفتن به مرکز مشاوره ندارید و هزینه های رفت و آمد شما حذف می شود.

 

چگونه مشاوره بگیرم؟

1- مشاوره از طریق تلفن ثابت: برای گرفتن مشاوره از طریق تلفن ثابت، می توانید بدون گرفتن کد و صفر با شماره 9099072026 تماس بگیرید. بلافاصله به مشاور وصل می شوید. و می تانید گفت و گو را آغاز کنید. 

 

2- مشاوره از طریق تلفن همراه یا موبایل: برای گرفتن مشاوره از طریق تلفن همراه، می توانید با شماره 09981165858 تماس بگیرید. برای شما وقت مشاوره تنظیم می شود. و می توانید نهایتا 30 دقیقه بعد از انجام واریزی با مشاور وارد گفت و گو شوید.

 

3- مشاوره به صورت چت واتساپ: برای گرفتن مشاوره از طریق چت واتساپ می توانید وارد این لینک شوید و قدامات لازم را انجام دهید. مشاوره با چت واتساپ

 

4- مشاوره تلفنی رایگان از طریق ثبت نظر: همچنین برای گرفتن مشاوره تلفنی رایگان میتوانید در پایین همین صفحه، در قسمت ثبت نظرات، سوال خود را بپرسید. کارشناسان ما در کمتر از 24 ساعت پاسخ شما را می دهند.

 

ویژگی های مشاور خوب

دانستن اینکه چه ویژگی‌هایی در مورد یک مشاور مهم‌تر است می‌تواند ارزشمند باشد. چه به دنبال درمان باشید، چه در حال کاوش در یک حرفه در زمینه مشاوره و روان‌شناسی.

به هر حال ویژگی های شخصی ممکن است ذاتا اکتسابی باشد. مشاوران موفق، بسیاری از ویژگی های بین فردی را دارند. که شما در دوست یا مربی به دنبال آن هستید.

آنها صمیمی و دلگرم کننده هستند. همچنین آنها روی موفقیت شما سرمایه گذاری می کنند. در اینجا به برخی از مهترین ویژگی های یک مشاور خوب اشاره می کنیم:

 

1- دانش مشاور:

مشاوران مجرب به آموزش و اعتبار مناسب برای مشاوره با بیماران دست یافته اند. و تمام سعی خود را به کار می برند تا شرایط بهتری را برای وضعیت سلامت بیماران فراهم سازند.

 

2- صبر و حوصله مشاور: 

یک مشاور خوب و مجرب در مرکز مشاوره تلفنی رایگان با صبر و حوصله با مراجعان کار می کند. تا مهارت های لازم را برای زندگی بهتر یاد بگیرند.

 

3- عدم ایجاد وابستگی بین خودش و بیمار:

قرار است کار با یک درمانگر به شما این امکان را بدهد که خودتان با مشکلات خود کنار بیایید. نه اینکه برای حمایت به آنها وابسته شوید. بنابراین یک مشاور حرفه ای به گونه ای عمل می کند که در عین رسیدگی به وضعیت سلامت شما، از ایجاد وابستگی غیر معمول، جلو گیری شود.

 

4- علاقه مندی به یادگیری مداوم:

اشتیاق برای یادگیری نیز یکی دیگر از ویژگی های یک مشاور خوب محسوب می شود. علاقمندی به یادگیری مادام العمر مشخصه یک مشاور تواناست. از آنجایی که ایده‌ها و رویکردهای درمانی جدید به طور مداوم ظهور می‌کنند.

روان‌شناسان باید با شرکت در سمینارها، بررسی یافته‌های تحقیقات مبتنی بر شواهد، و مشورت با همکاران، حرفه خود را حفظ کنند.

 

5- توانایی تشخیص درست بیماری:

اگر روانشناس آمادگی کافی برای کار با نوع خاصی از بیماران یا موقعیت ویژه ای را نداشته باشد، تمایل به کمک به افراد می تواند نتیجه معکوس داشته باشد.

توصیه های نامناسب یا تشخیص نادرست می تواند به شدت به مراجع آسیب برساند. روانشناسان باید خودآگاهی داشته باشند تا مناطقی را که نیازبه آموزش بیشتر دارند تشخیص دهند. 

 

مشاوره تلفنی رایگان

موضوعات مشاوره تلفنی در مرکز پیام مشاور

موضوعات متفاوتی در مرکز مشاوره تلفنی رایگان پیام مشاور مورد بررسی قرار می گیرد. برخی از این موضوعات را در ادامه برای شما عزیزان مطرح کرده ایم.

هر موضوع متخصص و کارشناس مربوط به خود را دارد. مرکز پیام مشاور بهترینمشاوران و متخصصان را گرد هم جمع کرده است. تا بتواند بهترین خدمات را به شما عزیزان بدهد.

 

۱_مشاوره خانواده

مشاوره خانواده یا خانواده درمانی یک روش روانشناختی است. که بر ایجاد و حفظ روابط خانوادگی سالم و دائمی متمرکز است. آنچه که در مرکز توجه مشاوران خانواده قرار می گیرد، شناسایی و رفع مشکلات عدیده ای است که بنیان روابط خانوادگی را متزلزل ساخته است.

این مسائل و مشکلات غالبا عاطفی، روانی، رفتاری و یا تلفیقی از آنها هستند. جالب است بدانید که بسیاری از رویکردهایی که در مشاوره خانواده به کار برده می شود. از نظریه سیستم های خانواده سرچشمه می گیرد.

این دیدگاه مبتنی بر این اصل است که  خانواده ها به جای گروهی از افراد که مستقل از یکدیگر عمل می کنند، به صورت یک واحد مشترک با همدیگر در تعامل هستند.

در نتیجه تغییرات رفتاری، عاطفی و روانی در یکی از اعضای خانواده، دیر یا زود بر سایرین  تأثیر می گذارد. روانشناسان و مشاوران خانواده در مرکز مشاوره پیام مشاور، به صورت دقیق و درست به شما مشاوره می دهند. و در حل مشکلات شما را یاری می کنند.


پیشنهاد می شود مقاله مشاوره خانواده تلفنی” را به طور کامل مطالعه کنید.


2

۲_خیانت همسر

اعتماد و اطمینان به شریک زندگی، اصل مهمی است که پایه و اساس زندگی مشترک را تشکیل می دهد. متاسفانه گاهی اوقات بنا بر دلایل متعدد، این اصل مهم زیر پا گذاشته می شود. و رابطه عاطفی بین زن و شوهر سست گردیده و متوجه شخص سوم می شود.

به طور حتم پیامد این امر برای شخص خیانت دیده، بسیار ناگوار خواهد بود. و چه بسا وی را به لحاظ روانی در وضعیت بسیار خطرناکی قرار دهد.

از این رو دریافت مشاوره تلفنی رایگان و استفاده از راهنمایی های یک مشاور مجرب و حرفه ای می تواند کار ساز باشد. متخصصان مرکز پیام مشاور به شما آموزش می دهند که چگونه با خیانت همسر خود کنار بیایید.


پیشنهاد می شود مقالهمشاوره خیانت همسر را مطالعه کنید.


2

۳_مشاوره ازدواج

عاشق شدن و ازدواج هر دو در نوع خود استرس زا هستند. این در حالی است که برخی افراد فکر می کنند ازدواج، بخش آسان زندگی را نشان می دهد. اما مهمتر از بحث ازدواج کردن، حفظ یک رابطه زناشویی پس از ازدواج است. که می تواند دشوار باشد.

بزرگ کردن فرزندان، مبارزه با مسائل مالی، ساعات طولانی کار، مواجهه با مشکلات شخصی – به سادگییاد گرفتن نحوه گذر از فراز و نشیب زندگی مشترک می تواند بر هر رابطه ای تأثیر بگذارد.

جای تعجب نیست که بیش از 40 درصد ازدواج ها به طلاق ختم می شود. در حالی که درست است که بسیاری از ازدواج‌ها قرار نبوده باشند -برای مثال برخی از زوج‌ها از هم جدا می‌شوند یا متوجه می‌شوند که ناسازگار هستند- بسیاری از ازدواج‌ها به این دلیل پایان می‌یابد که زوج‌ها ابزاری برای مدیریت مشکلات خود ندارند.

بنابراین دریافت مشاوره تلفنی رایگان از کلینیک های معتبر می توانید راهگشای بسیاری از مشکلات باشد.


پیشنهاد می شود مقاله مشاوره قبل از ازدواجرا مطالعه کنید.


2

۴_ارتباط با جنس مخالف | رابطه دوستی

بسته به زمینه و علت گرایش جوانان به جنس مخالف که این روز ها به عنوان دوستی اجتماعی زیاد شنیده می شود، پیامد های جسمی و روحی متوجه اکثر دختر و پسر های جوان خواهد بود.

رابطه بین آنهامی تواند در طولانی مدت موجب وابستگی عاطفی شود. و این امر در زمان جدایی، آسیب های روانی را به دنبال دارد. به ویژه دختران به دلیل رمانتیک بودن و داشتن شخصیت احساسی نسبت به جنس مخالف بیشتر وابستگی پیدا می کنند.

اگر چه این رابطه ها امروزه در میان جوانان باب شده است. اما به منظور کاهش آسیب های جسمی و سوء استفاده های جنسی و عاطفی، بهتر است برای مدیریت رابطه، از یک مشاور و روانشناس آگاه کمک بگیریم.

2

۵_زوج درمانی

همه زوج ها درگیری را تجربه می کنند. برای برخی این جنگ بر سر پول است. برای دیگران این درگیری و چالش بر سر موضوعات جنسی است و غیره.

این در حالی است که همه‌گیری ویروس کرونا یک عامل استرس‌زای بالقوه دیگر را اضافه کرده است: زمان بیشتر در خانه با هم، که می‌تواند تنش‌ها را تشدید کند یا شکاف‌های پنهان یک رابطه را آشکار کند.درمان می تواند کمک کند.

برخلاف آنچه برخی ممکن است باور کنند، موضوع انگشت نشان دادن نیست – چه کسی چه کاری انجام داده یا چه کسی مقصر است. «زوج‌درمانی ابزارهایی برای برقراری ارتباط و درخواست آنچه نیاز دارید فراهم می‌کند.


پیشنهاد می شود مقاله زوج درمانی را به طور کامل مطاله کنید.


2

۶_روانشناس کودک

آشنایی با فرزندتان در حین رشد می تواند یکی از با ارزش ترین بخش های والدین بودن باشد. یادگیری نحوه نگرش فرزندتان به جهان، آموزش مهارت های جدید به فرزندتان، و راهنمایی او در حین پردازش احساسات و تغییرات بزرگ جدید، همه بخشی از والدین بودن است، که آسان نیست.

عوامل محیطی، ژنتیکی و فرهنگی همگی می توانند بر رشد کودک و سرعت پیشرفت آنها از یک مرحله به مرحله دیگر تأثیر بگذارند. دریافت مشاوره و راهنمایی های لازم از یک مشاور تلفنی رایگان خوب در این زمان بسیار مهم است.


پیشنهاد می شود مقاله مشاوره کودک تلفنی را به طور کامل مطالعه کنید.


2

۷_مشاوره طلاق

ازدواج و طلاق از مهمترین اتفاق های زندگی به شمار می روند. به همان نسبت که ازدواج شادی آفرین است، طلاق می تواند غم انگیز باشد.  

طلاق معمولا پدیده ای فراگیر است و می تواند اکثر اطرافیان از جمله فرزندان و خانواده ها را درگیر کند.

با این حال واقعیتی است که نمی توان آن را انکار کرد. با کمک یک مشاور طلاق آموزش دیده،اوضاع رو به بهبودی خواهد گذاشت.


پیشنهاد می شود مقاله مشاوره طلاق چیست؟ را مطالعه کنید.


2

۸_مشاوره جنسی|خودارضایی

خودارضایی موضوعی است که مردان و زنان معمولا از گفتن آن شرم دارند. و در عین حال با عوارض نامطلوب آن دست و پنجه نرم می کنند.

تحقیقات علمی ثابت کرده است که این مسئله می  تواند بر سلامت روان افراد تاثیر بگذارد. به همین دلیل بهتر است با دریافت آموزش های صحیح جنسی و زناشویی، از انجام آن اجتناب نمود.


پیشنهاد می شود مقاله مشاوره جنسی تلفنیرا به طور کامل مطالعه کنید.


2

۹_مشاوره فردی

برخی مواقع، فرد تحت فشار های مالی، عاطفی یا هر آنچه که در زندگی رخ می دهد، کنترل خود را از دست داده و کیفیت زندگی رو به پایینی را نشان می دهد.

در این مواقع دریافت مشاوره فردی از یک درمانگر مجرب بسیار مهم تلقی می شود. در اینجا به برخی از درمان های مشاوره فردی اشاره می کنیم که در مرکز پیام مشاور توسط مجرب ترین روانشناسان بالینی انجام می گیرد. 

 

i. مشاوره و درمان افسردگی

 

ii. مشاوره و درمان وسواس

 

iii. مشاوره و درمان اختلال دوقطبی

 

iv. مشاوره و درمان حمله پانیک

 

v. مشاوره و درمان استرس و اضطراب

 

vi. مشاوره و درمان پارانوئید

 

vii. مشاوره و درمان فوبیا

 

viii. مشاوره و درمان اختلال شخصیت ضد اجتماعی

69 دیدگاه

 • setareh گفت:

  سلام وقتتون بخیر من با یک پسر دوست شدم با هم و دوستامون بیرون میرفتیم بعد دوست صمیمیه من بنا ب دلایلی با این اقا بحثشون شد و یسری حرفا بینشون رد و بدل شد ک جفتشون ناراحت شدند و رابطشون قطع شد من هم برای اینک میترسبدم دوستم ناراحت شه چرا باهاش هستم هنوز بهش دروغ گفتم که قطع رابطه کردیم بعد یه مدت دوستم متوجه شد که دروغ گفتم بهش و ناراحت شد و گفت که دیگ نمیخواد با من ارتباط داشه باشه منم سعی کردم بارها براش توضیح بدم عذر خواهی کردم ولی اوکی نشد چند ماهه ک قهره خ ناراحتم چیکار کنم ایا درسته از اون پسر بخوام که بره ازش عذرخواهی کنه به خاطر حرفایی ک بهش زده ک ناراحتش کرده ؟

  • نوروزی گفت:

   با سلام و احترام
   دوست عزیز بهتر است که روابط و دوستی با جنس مخالف و موافق را خیلی با هم قاطی نکنید. شما با اون دختر خانم دوست هستید و این آقا هم دوست پسر شما است و این دو رابطه ببه هم ربطی ندارند. بهتر است ارتباطات خود را از هم تفکیک کنید.

 • هانیه گفت:

  سلام من 16 سالمه و خانوادم دارن منو مجبور با ازدواج با پسر عموم میکنن. من علاقه ی زیادی بهش ندارم و اینو ب خانوادم گفتم اما اونا قبول نمیکنن میگن ک پسره خوبیه. من سنم کمه دلم میخاد درس بخونم کلی هدف دارم برای اینده اما هیچ کس منو درک نمیکنه. اونا اومدن از من خاستگاری کردن و حالا قرار غقد گزاشتن. من خیلی ناراحتم هرشب گریه میکنم اما هیچ کس حرف منو نمیفهمه من خیلی ب خانوادم گفتم م من نمیخام. حتی فکر فرار ب سرم زد اما بعدش پشیمون شدم. تروخدا بگید منچیکار کنم ک زندگیم خراب نشه

  • نوروزی گفت:

   با سلام و احترام
   دوست عزیز فرار راه حل درستی برای این مسئله نیست. بهتر است که اگر انواده خودتان به حرف شما توجهی ندارند این موضو را با خانواده عمو و پسر عمویتان در میان بگذارید. و دم علاقه خود را با ایشان در میان بگذارید.

 • ناشناس گفت:

  سلام

 • تبسم گفت:

  سلام
  من خاستگار ی دارم که خیلی ادعای دوست داشتن من و پاک بودن خودشون دارن،امروز اتفاقی اکانت اینستاشون نگاه کردن ۹۰دصد فالورا و فالوینگاشون پیجای پورن و سکس هستن،من میخوام بدونم این طبیعه؟۳۰۰تا از ۳۰۷ فالوینگ هاشون؟باورش برام سخته،ایا این برای اقایون طبیعیه…..؟؟؟؟!!!لطفا من راهنمایی کنید … من واقعا در گیر ذهنی این مسئله شدم،تمام عکسای نامناسبم هم لایک کردن…..

  • نوروزی گفت:

   با سلام و احترام
   دوست عزیز داشتن پیج های جنسی زیاد نشان دهنده نیاز جنسسی بالای این آقا هست. و موضوعی که خیلی مهمه هست مسئله خودارضایی این آقا می باشد. معمولا افرادی که به سراغ پیج هی جنسی و فیلم های پورن می روند خودارضایی بالایی دارند. و خودارضایی و دیدن بیش از اندازه فیلم های پورن در دراز مدت باعث به وجود آمدن مشکلات جنسی می شود. و این افراد ممکن است در آینده حتی با داشتن همسر باز هم به سراغ خودارضایی بروند.
   بنابراین پیشنهاد من به شما این است که از نظر تمایلات جنسی و همچنین سلامت جنسی کامل این آقا را برررسی کنید.

 • شکیبایی گفت:

  با سلام
  من به تازگی از رابطه ای بیرون اومدم ولی آقایی که باهاش بودم الان درخواست پولش رو کرده که اون زمان به اصرار برام دوره آموزشی خرید به مبلغ دو میلیون . اون زمان توانایی پرداختش رو نداشتم و ایشون گفت اصلا نگران نباش فکرش هم نکن ولی بعد که بهم زدیم کلی توهین و تهدید کردن من هم گفتم پولش رو میدم اما توهین و تهدید کردنش بیشتر شد در حدی که الان دارم ولی هنوز هم چون توهین میکنه دست و دلم نمیره پول رو واریز کنم براش ۳ ماه هم از موضوع میگذره الان تونستم جور کنم به نظر شما من چیکار کنم کار درست چیه؟

  • نوروزی گفت:

   با سلام و احترام
   دوست زیز از نظر اخلاقی و وجدان هر کدام از ما بهتر از هر کسی می دانیم که پولی را که دریافت کرده ایم، واقا مستحق آن بوده ایم یا نه.
   و اگر این آقا در زمان پرداخت پول صراحتا بیان کرده که به شما بخشیده است پس دیگر حق پس گرفتن آن را ندارد. اما اگر به نوان قرض به شما داده است شایسه است که به اشان برگردانده شود.

 • خانم صفری گفت:

  سلام الان 6 سال هست که شوهرم نسبت به من بی توجه شده توی این 6 س از خوابیدن کنار من جدا شده شاید 20 بار یا بیشتر باهاش صحبت کردم و به هر بهونه ای که شده آوردمش پیشم ولی بعد از دو شب رفته هر دفعه یه بهونه آورده الان که دیگه میگه تو هیکلت اونی نیست که من میخوام بعد از 23 سال زندگی و سه تا بچه و داماد که دارم داره این رفتار ها رو میکنه که بخواد ادامه بده منم دیگه خسته شدم طلاقم رو میگیرم . به نظرتون چیکار کنم هیچ رابطه ای هم با هم نداریم ولی اون خودش هر روز حمامش رو میره

  • نوروزی گفت:

   با سلام و احترام
   دوست عزیز در مرحله اول بهتر است که در مورد سلامت جنسی همسر خود مطمئن شوید. ممکن است سردی جنسی داشته باشند . و یا خودارضایی داشته باشند. این دو مورد را بهتر است به کمک یک سکستراپ بررسی کنید.

 • Zohre گفت:

  سلام،وقتتون بخیر، من چند ماهه با پسری وارد رابطه شدم که فرزند طلاق هستن، چجوری میتونم به ایشون کمک کنم تا از مشغولی های ذهنیشون کم بشه؟ و متوجه این قضیه بشن که من هستم پیششون و تنهاشون نمیزارم….ممنونم

  • نوروزی گفت:

   با سلام و احترام
   دوست عزیز اول باید متوجه شوم که نیت شما از ارتباط با آقا چیست؟ آیا هدف ازدواج و رابطه طولانی مدت است یا به دنبال یک دوستی ساده و کوتاه مدت هستید. اگر به دنبال ازدواج با این آقا هستید باید این قضیه با ظرافت بیشتری بررسی شود.

 • ... گفت:

  سلام. من16 سالمه و با پسر داییم دوستم و واقعن میدونم ک از ته دلش منو دوس داره حاظره هر کاری کنه برام. مامانمم از این ماجرا خبر داره. ما راهمون خیلی دوره اون خوزستانه و من تهرانم و اون بخاطر اینکه منو ببینه صب تا شب میره کار میکنه پول در میاره ک بیاد تهران. اون بهم میگه رابطه از پشت داشته باشیم ک حامله نشی ولی من دلم میخاد با تو باشم. من نمیدونم چیکار کنم. چند بار جواب رد بهش دادم. از اون پسرا نیست ک اگه جواب رد بشنوه ابرومو ببره. اما منم دلم نمیخاد ناراحتیشو ببینم. بنظرتون قبول کنم یا ن

  • نوروزی گفت:

   با سلام و احترام
   دوست عزیز اول اینکه ارتباط از پشت از نظر پزشکی برای شما بسیار مضر هست. و دوم اینکه شما سن زیادی برای ارتباط جنسی فکر کردن به ازدواج ندارید. سعی کنید ارتباط را محدود یا قطع کنید. ممکن است با گذشت زمان معیارهای هر دوی شما برای ازدواج فرق کنه.

 • مبی گفت:

  سلام
  من یک دختر نوجوان 15 ساله هستم.
  وقتی که یه اتفاق خیلی کوچیک میوفته مثلا من یه خودکاری رو یک جا قرار میدم فردا جاش عوض میشه مدام دنبال علت های غیر طبیعی برای اثبات این جابه جایی هستم.
  برای مثال بیشتر من امروز داشتم توی گوشیم ویدیو ها و عکس هایی که لازم ندارم رو پاک میکردم که چشمم به ویدیو ی دوستم افتاد که دیشب قبل از خواب چک کردم که استوری کرده بود و من بی صدا نگاهش کرده بودم امروز توی قسمت واتساپ ام این ویدیو سیو شده بود و جالبیش اینه که این ویدیو رو دوستم از توی استوریش پاک کرده و من نمیدونم از کجا سیو شده هستش کاملا این موضوع مسخره هستش و خودم هم اینو میدونم ولی وقتی خودم با این ماجرا برخورد میکنم نگران میشم که نکنه فلان چیز غیر طبیعی اتفاق افتاده باشه میدونم خیلی مسخره هستش ولی مدام شروع میکنم به ساختن چیز های بی معنی در ذهنم هر چقدر هم که سعی میکنم حواسم نسبت بهشون پرت کنم و خودم رو مشغول کاری کنم مدام سراغم میان و باعث استرس و انجام کارای خرافات گونه میشه و این تفکراتم باعث میشه از درسم و کارای مفیدی که باید انجام بدم دور باشم و همش در حال ترسیدن از چیزهای بیمورد باشم.

  • نوروزی گفت:

   با سلام و احترام
   دوست عزیز این افکار و رفتارها می تواند تا حدی نشان دهنده افکار وسواسی شما باشد. بهتر است که با یک روانشناس بالینی در ارتباط باشید. تا این مسئله به صورت عمیق تری مورد بررسی قرار بگیرد.

 • صغری گفت:

  باسلام وخسته نباشید دختری مجرد هستم۳۴ساله ک خواستگاری مطلقه دارم۳۳ساله ک۲تا فرزند دختر ک یکی۷ساله ویکی۲ساله است همسرش رو۲سال پیش بخاطر بیماری دوقطبی ک داشت طلاق دادن آقا از لحاظ اخلاق رفتار قیافه و.. واقعا خوبن من بخاطر بچه ها سر دوراهی هستم که ایا میتونم تربیتشان کنم و از طرفی سنم بالا میره نمیدونم چیکار کنم ممنون میشم ک کمکم کنید

  • نوروزی گفت:

   با سلام و احترام
   دوست عزیز بهتر از از همه جهات این آقا را بسنجید و تا حدودی اطمینان پیدا کنید که با یکدیگر اوکی هستید یا خیر.
   در مورد بچه ها هم این یک مسئله هست. و بلاخره ایشون دو فرزند دارن و تربیت دو فرزندی که برای شما نیست مقداری مشکل است. اما غیر ممکن نیست. این شما هستید که باید ببینید آیا میتوانید با این شرایط کنار بیاید یا نه.
   در ضمن در نظر داشته باشید که به خاطر بالا رفتن سن خودتان تن به هر ازدواجی ندهید. و قبل از ازدواج همه جوانب را در نظر بگیرید.

 • ناشناس گفت:

  پس‌چرانوشتیدرایگان😒😒😒هشتادتومن‌ویزیت‌بابقیه‌جاهافرقش‌چیه

  • نوروزی گفت:

   با سلام و احترام
   دوست عزیز پرسش و پاسخ ما به صورت رایگان هست. اینجا میتونید سوالتون را کامل بپرسید و تا 24 ساعت آینده از ما پاسخ را بگیرید.

 • سمیه عربپور گفت:

  مشاوره خانواده

 • سارا گفت:

  سلام وقت بخیر. من مدت سه ماه و نیم وارد رابطه با کسی شدم.ماه اول همه چی خوب بود تا اینکه ماه دوم سکته کرد و دیگه هیچ چیزی براش مهم نبود.دیگه مثل قبل همدیگه رو نمی بینیم و وقت نمیذاره برام.خودش میگه هم نیاز به تنهایی داره و هم نمیتونه تنها باشه و میدونه بعد رفتنم اذیت میشه.بار اخر که همدیگه رو دیدیم ازش خواستم تکلیف منو تو زندگیش مشخص کنه خیلی اصرار کردم همون موقع جواب بده ولی نتونست و گریه کرد. گفت نمیتونم هیچ جوابی بهت بدم چون هم نیاز به تنهایی دارم و هم اینکه دوس دارم باشی فقط میخوام اگه بعضی وقتا خواستنم تنها باشم ناراحت نشی. به نظرتون باید چیکار کنم؟ امکان داره رفتارش دوره ای باشه و بعد یه مدت که حالش بهتر شد مثل سابق بشه؟ و اینکه حق داره بعد اون سکته رفتارش اینجوری تغییر کنه؟

  • نوروزی گفت:

   با سلام و احترام
   دست عزیز شرایط این آقا در حال حاضر متفاوت شده است. شما باید کاملا از شرایط زشکی این آقا آگاه بشید تا بتونید تصمیم بگیرید. اگر شرایط به گونه ای هست که احتمال زنده بودنشون کم باشه. یا ممکن باشه که سلامت کامل نداشته باشن. دیگه این شما هستید که باید فکر کنید که آیا می توانید با همچین شرایطی کنار بیاید یا نه. در مورد شرایط پزشکی مطمئن شوید و مجدد با ایشان در مورد آینده و زندگی تان صحبت کنید.

 • یگانه گفت:

  سلام من چند وقته میخوام خودکشی کنم هیچ چیزی نیست انگیزه موندن بهم بده خیلی حالم بده خیلی خستم کارم و از دست دادم هیچ رابطه عاشقانه ای ندارم کسیو که دوست داشتم فهمیدم با یکی دیگه وارد رابطه شده دلم شغل و پول میخواد اما ندارم همینو خانوادم هی مثل پتک تو سرم میزنن که کار نداری بیکاری تو خونه حس میکنم از همه اطرافیانم عقب موندم ۲۳ سالمه اما انگار هیچ کاری نکردم هرروز با گریه از خواب پامشیم و با گریه میخوابم نیاز به کمک دارم نیاز به درک شدن دارم نیاز دارم از این دنیا برم از این همه فکر کردن راحت شم لطفا کمکم کنید

  • نوروزی گفت:

   با سلام
   دوست عزیز با توجه به توضیحی که دادید میتونم بگم شرایط به گونه ای است که دارید وارد مشکل افسردگی میشید. برای اینکه داخل تله افسردگی نیوفتید. بهتر است که حتما در روز یک تایمی رو برای پیاده روی و ورزش بگذارید. و شرئع کنید به ایجاد هدف برای خودتان.
   نیاز نیست که حتما سراغ اهداف بزرگ بروید. از هدف های کوچک و قابل دسترس شروع کنید.

 • اکبر گوهری گفت:

  سلام مدتی است درزندگی مشکل خوردیم الان نمیدونم چه کار با همسر سازگاری نداریم

  • نوروزی گفت:

   با سلام
   دوست عزیز لطفا مسئله خود را کمی واضح تر توضیح دهید. به چه مشکلی برخورد کردید؟ باید کمی واضح تر توضیح دهید ممنونم

 • ساسان گفت:

  توروخداجواب بدید
  سلام ببخشید سوالی که به شدت ذهن من رو درگیر کرده اینه که با وجود ترمیم دندان می توان در رشته های پزشکی ،مهندسی هوافضا و حتی دندانپزشکی چه در داخل یا خارج تحصیل و کار کرد؟متاسفانه من در کودکی ۸تا از دندونام کم و بیش دچار پوسیدگی شد آیا این وضعیت من مانع انتخاب و تحصیل و کار این رشته ها می شود و ایا شانسی هست؟(رشته های پزشکی یا مهندسی هوافضا) آیا دانشگاه در حین معاینه دانشجو جدید رشته های پزشکی من رو رد می کنند؟
  باعرض معذرت و تشکر
  توروخدا جواب بدید سوالم بدون جواب نباشه

  • نوروزی گفت:

   با سلام
   دوست عزیز برای رشته های پزشکی و دندان پزشکی هیچ مشکلی ایجاد نمی کند. و این رشته ها محدودیت پزشکی خاصی نداردند. اما در مورد هوافضا هم ترمیم دندان مشکلی ندارد. اما اگر دندان کشیده شده موجب اختلال تکلم در کابین شود. این مشکل را می توان با کاشت دندان حل کرد.

 • ara.sh.m گفت:

  سلام میخواهم بدانم چطور نیازهای احساسی ک دررابطه وجووددارد را متوجه بشم ک چ زمانی چ حرفی بایدزد چ زمانی چ کاری بایدکرد بیشترحرفم اینه که چطور باید ب نیازهای طرفم توجه کنم

  • نوروزی گفت:

   با سلام و احترام
   دوست عزیز سوال شما خیلی کلی است. بهتر است که از طریق شماره 9099072026 با مرکز ما تماس بگیرید. و از مشاور و روانشناس رابطه و ازدواج مرک پیام مشاور کمک بگیرید.

 • نازگل گفت:

  سلام،وقت بخیر
  من میخواستم راجب شغلم سوالی داشته باشم
  من فوق لیسانس فیزیک از یک دانشگاه سطح بالا رو دارم اما متاسفانه بیکارم خیلی به این در و اون در زدم اما متاسفانه بیکارم ،هرجا میرم یا پارتی میخواد یا سهمیه
  الان تصمیم گرفتم نماینده بیمه بشم،که هیچ ارتباطی به سطح تحصیلات و رشته ام نداره حتی یه دیپلمه هم می‌تونه این کار رو انجام بده .حالا نمی‌دونم اینکه آدم به این و اون رو بندازه تا یه محصول مثل مثلاً بیمه عمر رو بفروشه،آیا در شأن من هست یا نه؟

  • نوروزی گفت:

   با سلام و احترام
   دوست عزیز متاسفانه شرایط جامعه ما به صورتی شده که نمی توان برای پیدا کردن شغل خیلی روی تحصیلات دانشگاهی تاکید کرد. می توانید این کار را انجام دهید و همزمان به دنبال یدا کردن شغل بهتری هم باشید.

 • الهام گفت:

  سلام سال نو مبارک؛ پسر ۱۴ ساله دارم که فوتبال نیمه حرفه ای میره؛ مدتیه متوجه شدم و احساس می کنم در باشگاه یکسری رفتارهای غیر طبیعی هست نمی دونم حسم چقد درست می گه ولی اتفاقی هم متوجه شدم با یکی از هم باشگاهی که هم سن هم هستن خیلی نزدیک شده و گرایش پیدا کرده به همسرم گفتم ایشون مصر هستن که باشگاه رو عوض کنن؛ پسرم راضی نیست با صحبت های همسرم الان کمی راضی شده؛ نمی دونم تصميم درست هست یا خیر؟

  • نوروزی گفت:

   با سلام و احترام
   سال نو شما هم مبارک باشه دوست عزیز
   اگر فکر می کنید گه پسر شما نسبت به همجنس گرایش داره و رفتارهای غیرطبیعی نشون میده. بهتر است که مسئله را به صورت جدی تری پیگیری کنید و حتما با یک روانشناس در این خصوص در ارتباط باشید . با عوض کردن باشگاه فقط به صورت موقت مسئله را حل کرده اید.

 • حسین گفت:

  سلام ببخشید یه سوال داشتم در مورد مشاوره قبل ازدواج من ۳۱ سالمه با یه دختری ۲۶ساله که یه نفر معرفی کرده رفتیم خونشون الان تقریبا یه ماهی میشه از طریق واتساپ هم باهم در ارتباط هستیم مشکلی که هست اینکه اون قبلا دو سال پیش یه ماه نامزد بوده بعد از دوماه از هم جدا شدن من از خود دختره پرسیدم علت جدا شدنتون چی بود گفت پسره خیلی شکاک و خسیس و میگفت خانواده اش مجبورش کردن بوده بعد از این ما هم تحقیق کردیم ولی باز خانواده ام یکم تردید دارن که دقیقا چرا جدا شده البته داداشام یکم بیشتر مخالفن چون یک داداشم با زنش به اختلاف خورده بعد از شش سال زندگی خانواده ام بیشتر از این میترسن میگن نکنه بعدا برا من هم این مشکل پیش بیاد الان قرار بود ما به خانواده دختره جواب بدیم که لیست بفرستن دختره هم میگه چرا جواب نمیدین تا تکلیفم رو بدونم ایا با همچین دختری میشه اعتماد کنم الان موندم چیکار کنم دختره خودشم راضی هستش با مشاوره تلفنی حرف بزنه ولی نمیتونه به خانواده اش بگه حضوری بیاد ممنون میشم راهنمایم کنید با تشکر

  • نوروزی گفت:

   سلام
   دوست عزیز مسئله مهم شما در حال حاضر نامزدی قبلی این خانم نباید باشه. این موضو اصلا مهم نیست به هر دلیلی این خانم با نامزد قبلیش نتونسته ادامه بده و جدا شده. چیزی که الان باید برای شما مهم باشه اینه که چقدر با هم تفاهم دارید. پس بهتره که به دنبال شناخت بیشتر یکدیگر باشید نه شخم زدن گذشته .

 • حبیبی گفت:

  سلام لطفا کمکم کنیدمن جز خدا کسی رو ندارم پولی هم ندارم برای مشاوره بدم پدرم خیلی عصبیه یعنی روانیه بیخود و بی جهت داد میزنه امروزم کتم زد اونقدر موهامو کشید که سرم داره میترکهیکم مادرم بلند صداش کرد که بشنوه و صداش بهش برسه همچین دیونه شد که نگو میخاست مادرمو بزنه من ولیستادم جلوش که مامانمو نزنه ولی مثل همیشه خودم قربانی شدم من کم مونده ۳۰ سالم بشه با وجود تحصیلات فوق لیسانس چون کار دولتی پیدا نکردم نمیزاره برم سر کار از همه جا هم محدودیت دارم من کارای سنگین کردم برا بابام که پسرا هم نمیکنن ولی کیه که قدر بدونه فقط چون خرجمو میده زور میگه و منت میزاره چون به خاطر اعصابم چاق شدم و محجبه ام کسی نمیاد خاستگاری که راحت بشم نمیدونم چیکار کنم انگار یه زندانی ام که دارم شکنجه میشم

  • نوروزی گفت:

   سلام
   دوست عزیز شما فقط یک بار از خدا عمر میگیرید پس بهتر است شرایطی را برای خودتان فراهم کنید که آرامش و آسایش داشته باشید. اگر نمی تونید شرایطی را تغییر بدید بهتره که رهاش کنید و خودتون را نجات بدهید. و البته می تونید از طریق قانون هم اقدام کنید.

 • سارام گفت:

  سلام من سارام16سالمه و یه خاهر دارم12سالشع
  من از خواهر بدم میاد نمیخامش
  صدای نفساش عصبیم میکنه دلم نمیخاد حتی انگشتش بهم بخوره
  نمیخام چشمم بهش بیوفته بدم میاد ازش چندشم میشه
  حتی سر سفره نمیخام حتی کنارم بشینه
  اینکه کنارم بشینه یا بخابه حالمو به هم میزنه عصبی میشم
  خودم از این همه تنفر خسته شدم چکار کنم کمکم کنید

  • نوروزی گفت:

   با سلام و احترام
   دوست عزیز بهتر است که با یک روانشناس صحبت کنید تا بتواند مشکل شما را ریشه یابی کند. می توانید از تلفن ثابت با شماره 9099072026 تماس بگیرید و از روانشناسان خوب مرکز پیام مشاور کمک بگیرید.

 • Ali گفت:

  سلام من پسری هستم که ۲۲ ساله ام اما آلت تناسلی ام تو همون حالت نوجوانی مونده و رشد نکرده اما سینه ام تقریبا از ۱۵ سالگی شروع به بزرگ شدن کرد باید پیش چه دکتری برم که مشکلم رو حل کنه ممنون میشم جواب بدین

  • نوروزی گفت:

   با سلام و احترام
   دوست عزیز بهتر است که مشکل خود را با یک روانپزشک یا سکستراپ در میان بگذارید.

 • Sepide گفت:

  سلام من 12 سالمه وچندمدتیه حال روحیم خوب نیست احساس خوبی به هیچی ندارم و چیزی خوشحالم نمیکنه همش دوست دارم با جیغ و گریه خودمو خالی کنم از جشن و شلوغی و هیچ سرگرمی ای خوشم نمیاد و هیچ دلیل خوشحالی پیدا نمیکنم سعی میکنم خودمو اروم کنم ولی نمیشه حتی احساس گرسنگی هم نمیکنم یجورایی هم احساس اضافی بودن میکنم

  • نوروزی گفت:

   با سلام و احترام
   دوست عزیز بهتر است که مشکل خود را با یک روانشناس بالینی در میان بگذارید. تا با انجام تست های مختلف بتواند مشکل را ریشه یابی و درمان کند.

 • امین گفت:

  سلام خسته نباشید من یه سوال داشتم اگه بتونن کمکم کنین ممنون میشم من شهوتم خیلی بالاست هر دقیقه داخل فکرمیرم دوست دارم به نفرباهام سکس کنه هرکاری میکنم نمیتونم کنترل کنم خودم اگه داروی چیزی هست بگین تا مصرف کنم که شهوتم پایین ببت

  • نوروزی گفت:

   با سلام و احترام
   دوست عزیز من برای اینکه بتونم به شما کمک کنم نیاز به داده های بیشتری دارم. مثل سن . شغل و….
   اما به طور کلی می تونم بگم که ورزش کردن و فعالیت های روزانه و همچنین رژیم غذایی مناسب می تونه به شما کمک کنه.

 • مینا گفت:

  سلام شوهرم خیلی ادم بدیه .خیلی اذیتم میکنه ‌.کتکم میزنه وبه منو وخانوادم فحش وبدبیراه میگه از این زندگی خسته شدم خیلی حالم بده ارزوی مرگ دارم 😭😭😭😭😭😭😭😭

  • نوروزی گفت:

   با سلام و احترام
   دوست عزیز صحبت های شما خیلی کلی و از روی خشم آنی هست. اما به دنبال دلایل رفتارهای بد همسرتان باشید. اگر نیاز به تراپی هست بهتر است ایشون را هدایت کنید تا به یک روانشناس مراجعه کند.

 • هانیه گفت:

  سلام لطفا بخونید کامل واستون ‌توضیح دادم و کمکم کنید
  من با یکی از دوستام با دوتا پسر رفاقت کردیم و بیرون اینا میرفتیم یکی از اونا با من بود یکی ام با دوستم
  بعد رل دوستم‌اومد به من پیشنهاد داد گفت بیا بیرون
  من اینو ب دوستم گفتم و اونم اصرار کرد ک برم ببینم چی میگه رفتم و گفت من دوست دارم و … همرو با دوستم درمیون گزاشتم
  یه مدت با پسره حرف زدم و از دوستش ک رل من بود خیلی بد گفت منم از لج ‌اون با این رل زدم بعد یه مدلت دوستم با من سرد شد
  و رل قبلی خودم ماجرارو فهمید ( که دوستش به من پیشنهاد دادو من رفیق شدم ) اومد به خانواده من گفت و…. بعد این داستانو من احتمال میدم دوست خودم گفته به رل قبلیم ولی بهش میگم میگه اون نگفته
  بعد منم با دوستم بد شدم تو اینستا انفالوش کردم و سه ماه اصلا ندیدمش بعد با پیچ دیگه ک چک میکنم دوستای جدید پیدا کرده و کلی با اونا پست و استوری میزاره
  منم خیلی زیااد دلم واسش تنگ شده هرشب خابای بد میبینم و خیلیی حالم بده به بهونه های مختلف میرم خیابون تا بلکه ببینمش ولی از ۱ اذر ندیدمش
  لطفا کمکم کنید من چیکار کنم؟!
  به نظر شما کی باید بیاد جلو؟!
  من اصلا نمیدونم اون دلتنگ من هست یا نیست چوت دوستای خودشو داره لطفا کمک کنید

  • نوروزی گفت:

   سلام
   دوست عزیز با توجه به مشگلات پیش آمده روابط گذشته را فراموش کنید و سعی کنید به خودسازی و کسب مهارت های اجتماعی و ارتباطات بین فردی توجه بیشتری داشته باشید. و در صورت تمایل از مشاورین و روانشناسان جهت خارج شدن از این بحران کمک بگیرید.

 • محمدی گفت:

  سلام من ۱۲ سال پیش با یه پسر کرولال ازدواج کردم ،چون ناشنوا بودنش برام مهم نبود چون اعتیاد نداشت چهارستون بدنش سالم بود ،خونوادشم وضع مالی خوبی داشتن ،تااینکه بعد ازدواج فهمیدم شیرین عقل یخورده درک وفهم چیزایی که یه زن ازشوهرش داره رو ازش توقع داشتم نمتونست انجام بده، مثل خرجی یا اینکه پیش خونوادش هوامو داشته باشه،وغیره،،،باز بخاطر زندگیم چیزی نمیگفتم
  تاالان که دوتا پسر یکی 10 ساله و6 ساله دارم دیگه نمیتونم تحملش کنم دیگه خرجی دادن هوامو داشتن به کنار خیلی عصبیی غیرقابل تحمل شده دخالت خانوادش ازهمه بدتر خودت نه از نظر جنسی نه مالی نه عاطفی حمایتم نمیکنه هر چی خانوادش بگن گوش میکنه بمن گوش نمیده بااینکه به صلاح خودشو زندگیمونه،هرروز بحث ودعوا داریم تا الانم بخاطر دوتا بچهام تحملش کردم من اگه درخواست طلاق بدم دادگاه حضانت بجهارو میده بمن یانه

  • نوروزی گفت:

   با سلام خدمت شما دوست عزیز
   مشکلاتی که فرمودید اونقدر حاد نیست که نتونید با کمک مشاور حلش کنید. پیشنهاد من در درجه اول به شا دوست عزیز کمک گرفتن از یک مشاور خانواده یا یک زوج درمانگر است. اما اگر تصمیم آخر رو گرفتید. در مورد حضانت بچه ها باید بگم که پسر 6 ساله ما تا هفت سالگی حضانتش با شماست. اما از 7 تا 15 سالگی حضانت پسر با پدر هست و بعد از اون خودشون تصمیم میگیرن که با کدام والد زندگی کنند. اما به دلیل ناشنوا بودن همسرتان احتمال داره که قاضی رای به نفع شما بده و حضانت را به شما واگذار کند.

 • سارینا گفت:

  سلام . همسرم بهم خیانت کرده.خیلی حال بدی دارم. الان پشیمونه اما من نمیتونم دیگه باهاش زندگی کنم. حال خیلی خیلی بدی دارم. تا قبل از خیانت زندگی خوبی داشتبم. اما الان انگار همه چیز تموم شده. تروخدا کمکم کنید. چیکار کنم؟

  • نوروزی گفت:

   سلام دوست عزیز
   کسی که خیانت دیده است بعد از خیانت حال بدی دارد و البته حق دارد. اما شما باید بتوانید به مرحله پذیرش برسید تا بتوانید زندگی خودتون رو از نو بسازید. و البته کمک یک مشاور در این مسیر خیلی می تونه حالتون رو بهتر کنه. حتما با یک مشاور در ارتباط باشید تا زودتر بتوانید به مرحله پذیرش برسید.

 • مژگان گفت:

  سلام
  مشاوره در مورد ادامه روابط بعد از خیانت می خواستم

  • نوروزی گفت:

   سلام دوست عزیز بعداز خیانت همسر قطعا کسی که خیانت دیده است حال بسیار بدی دارد. و البته باید به او حق داد. بهتر است احساسات منفی ود را تخلیه کنید. و برای مدت کوتاهی از فضا دور شوید. و البته ناگفته نماند که برای تخلیه هیجانات منفی خود حتما باید با یک مشاور و یا روانشناس در ارتباط باشید. مشاور به شما کمک می کند تا بهتر با واقعیت مواجه شوید و آن را بپذیرید. بعد از یک دوره کوتاه با کسی که به شما خیانت کرده است صحبت کنید. دلیل کارهایش را بپرسید. و با علم و آگاهی به نیازهای خودتان و همسرتان دوباره وارد زندگی شوید.

 • لیلی گفت:

  سلام
  ببخشید من مدت 2 سال هست با فردی در رابطه ام ولی ایشون برای ازدواج طفره میره
  می خوام بدونم آیا باید ارتباط رو ادامه بدم؟

  • نوروزی گفت:

   سلام دوست عزیز بهتر است که خیلی منطقی با ایشون صحبت کنید. و برنامه های آینده ایشون رو بپرسید. اگر برای ازدواج برناه ای ندارد، و هدف شما از این ارتباط ازدواج است بهتر است ارتباط تان را با ایشان قطع کنید.

 • مهشید گفت:

  سلام شما مشاوره افسردگی هم میدید؟

  • نوروزی گفت:

   سلام
   بله مشاورین مرکز در امور افسردگی، اضطراب و موضوعات مرتبط آماده ارائه خدمات به شما دوست عزیز می باشد.

 • یاسمین گفت:

  سلام
  برای محتوای علمی سایتتون متشکرم.
  من از راهکارهای شما استفاده کردم و بسیار کاربردی بود.
  مرسی که کمک میکنید نگاه بهتری به زندگی داشته باشیم.

  • نوروزی گفت:

   سلام دوست خوبم
   ما در موسسه پیام مشاور بسیار خرسندیم که اطلاعات ارائه شده برای شما دوست عزیز مفید بوده.
   با آرزوی سعادت برای شما

 • شیدا گفت:

  سلام ببخشید همسر من یه مدتی بود کاملا سرد شده و کلا حرف نمیزد البته همیشه نسبت به خانواده مسیولیت پذیر بود که حتی من اصلا شک نمیکردم که از چیزی دلخور باشه الان چند روزه میگه تمایلی به ادامه زندگی نداره و هرکاری میکنم اصلا حرفی نمیزنه نمیدونم افسرده شده یا علت دیگه ای داره لطفا بهم بگید چطور باهاش حرف بزنم که بتونم به نتیجه مثبت برسم چون هر بار علت رو میپرسم عصبانی میشه و باعث بیشتر شدن اختلافمون میشه؟
  ممنون میشم بهم کمک کنید

  • نوروزی گفت:

   سلام
   دلایل زیادی می تونه برای سردی روابط وجود داشته باشد. اما توصیه مشاور به شما این است که ارتباط خود را به صورت جدی پیگیری کنید. حسن رفتار از جانب شما ادامه داشته باشد و در برابر بی تفاوتی ایشون فعلا صبوری پیشه فرمایید و بعد از مدتی که اعتماد همسرتون به طور نسبی جلب شد پیشنهاد مراجعه به روانشناس را به همسرتون داشته باشید.

 • مانترا گفت:

  سلام من قبلا با خانم باقری مشاوره گرفتم ایشون بسیار صبور و دلسوز هستن واقعا ممنونم از ایشون و اینکه یه سوال دیگه داشتم من خیلی تلاش میکنم که نامزدم رو راضی کنم برای مراجعه به مشاور اما ایشون تمایلی نشون نمیدن آیا این نگران کننده است ؟ و اینکه چطور میتونم ایشون رو راضی کنم؟

  • نوروزی گفت:

   سلام دوست عزیز خوشحالیم که مجموعه پیام مشاور تونسته به شما کمک کنه. اگر نامزدتان راضی نمیشن که به مرکز مشاوره مراجعه کنن، میتونن مشاوره موبایلی داشته باشن. به این صورت که شما برای ایشون وقت مشاوره تنظیم کنید. و ما در زمان اعلام شده از سمت شما با ایشون تماس می گیریم.

نظری دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.