فهرست بستن

دوستی با مرد متاهل | نکته های مهم دوستی با مرد متاهل

بی شک دوستی با مرد متاهل مسئله ای آسیب زا و پر از عیب به حساب می آید که چالش های گسترده ای را سر راه افراد قرار می دهد.

در اکثر فرهنگ ها و ادیان مختلف در سراسر جهان، این مسئله ناهنجار بوده و به عنوان گناه علامت گذاری می شود.

مسلما هیچ زنی در هیچ جای دنیا دوست ندارد پای فرد دیگری به زندگی اش باز شود. فرقی ندارد که این دوستی مجازی یا حضوری باشد.

در هر صورت دوستی با مرد های زن دار یک کار زشت و ناپسند به حساب می آید. امروز ما قصد داریم تا آسیب های پر اهمیت مربوط به دوستی با مرد های متاهل را زیر ذره بین ببریم. پس با ما همراه شوید.


پیشنهاد می شود مقاله مشاره رابطه دوستی را مطالعه کنید.


با مرد متاهل min 2 - دوستی با مرد متاهل | نکته های مهم دوستی با مرد متاهل

چرا دوستی با مرد متاهل در حال رایج شدن است؟

طی چند سال اخیر، این مدل دوستی میان زنان برخی از کشور ها به مسئله ای متداول تبدیل شده است. به نظر شما علت این مسئله چیست؟

چرا یک زن حاضر می شود تا رابطه مرد متاهلی را خراب نماید؟ به صورت کلی، زنان می توانند دلایل مختلفی برای این رفتار خود داشته باشند.

شرایط اجتماعی و مالی عالی مرد یکی از همین دلایل پر اهمیت به حساب می آید. گاهی اوقات مرد متاهل از نظر اقتصادی شرایط فوق العاده ای داشته و همین مسئله هم باعث می شود تا زنان دیگر به وضعیت تاهل او اهمیتی ندهند.

جدا از این مسئله، گاهی اوقات مشکلات روانی و کمبود های عاطفی منجر به دوستی با مردهای زن دار می شوند.

برخی از زنانی که در دوران کودکی خود با آسیب های احساسی یا روانی مواجه شده اند، سعی می کنند تا از طریق رابطه شان با یک فرد متاهل نسبت به جبران کمبود ها اقدام نمایند.

به خاطر داشته باشید که این دو دلیل از نظر محققان به عنوان متداول ترین علت های مطرح شده برای شروع یک رابطه با مرد های متاهل می باشد.

 

چرا برخی از افراد با مرد های زن دار دوست می شوند؟

البته که دلایل دیگری را نیز می توان برای دوستی با مرد متاهل در نظر گرفت. گاهی اوقات زنان در مورد وضعیت تاهل مرد، هیچ اطلاعی ندارند.

آنها فکر می کنند که مرد مجرد است و سپس با او وارد رابطه می شوند. این مسئله می تواند آسیب های وارد شده به زن پس از فهمیدن وضعیت تاهل را چند برابر نماید.

گاهی اوقات زنان به دنبال یک رابطه هیجان انگیز می گردند. آنها دوست دارند تا وارد یک رابطه هیجان انگیز و ممنوعه شوند تا از آن طریق حجم هیجان زندگی شان را بالا ببرند.

برخی از افراد هم ترجیح می دهند با شروع دوستی با یک مرد متاهل، از دوستان یا همسر آن فرد انتقام بگیرند.

البته که این دلایل به اندازه موارد گفته شده در قسمت های قبل متداول نمی باشد ولی حجم مواردی که به آنها مربوط است، روز به روز بیشتر می شود.

 

عواقب دوستی با مرد متاهل

حال که دلایل این دوستی مخرب را پشت سر گذاشتیم، بیایید عواقب دنبال کردن این پروسه را مورد بررسی قرار دهیم.

به صورت کلی، دوستی با یک مرد متاهل می تواند عواقب زیادی را برای افراد به همراه داشته باشد. آزار و اذیت عاطفی یکی از همین عواقب به حساب می آید.

دوستی با یک مرد زن دار می تواند به احساسات شما آسیب های سنگین و جدیدی وارد نماید.مرد های متاهلی که حاضر هستند با یک زن مجرد وارد رابطه شوند، هیچ تعهدی ندارند. اگر آنها به همسر خود خیانت کرده اند، قطعا روزی به دیگر افراد هم خیانت می کنند.

جدا از این مسئله، دوستی با یک مرد زن دار می تواند محدودیت های گسترده ای را سر راه زنان قرار دهد. آنها نمی توانند به درستی با مرد وقت بگذرانند و همین مسئله هم باعث می شود تا عمر رابطه شان کاهش پیدا نماید. در نهایت، این مسئله غیر قانونی بوده و می تواند مشکلات حقوقی متعددی را برای شما ایجاد کند.

 

آسیب های دوستی با مردهای زن دار

به خاطر داشته باشید که آسیب های دوستی با مرد متاهل خیلی بیشتر از مزایای آن هستند. دوستی با یک مرد متاهل شما را در چرخه خیانت قرار می دهد.

این چرخه هیچگاه به اتمام نمی رسد. مرد متاهلی که حاضر به دوستی با یک فرد دیگر است، به او هم خیانت کرده و یک چرخه تکرار شونده را ایجاد می نماید.

جدا از این مسئله، دوستی با مرد های متاهل می تواند به افراد احساس کم اهمیتی بدهد. مرد های متاهل اولویت های دیگری را برای زندگی خود تعریف کرده و خیلی از اوقات نمی توانند نیاز های احساسی سایر افراد را برآورده کنند.

 

دوستی با مرد متاهل در دنیای مجازی

فرقی ندارد که دوستی در دنیای فیزیکی ایجاد شده یا اینکه در محیط مجازی صورت می گیرد؛ در هر صورت این دوستی آسیب زا بوده و چالش های گسترده ای را نیز سر راه افراد قرار می دهد.

برای جلوگیری از ایجاد مشکلات قانونی، به بانوان توصیه می شود تا در سریع ترین زمان ممکن نسبت به اتمام دوستی های خود با مرد های زن دار  اقدام نمایند.

 

جدا شدن از یک مرد متاهل

اتمام دوستی با مرد متاهل می تواند چالش برانگیز باشد ولی نتیجه ای که در اختیار شما قرار می گیرد، ارزش دنبال کردن این پروسه را دارد.

برای جدایی از یک مرد متاهل، به افراد توصیه می شود تا در اولین مرحله به همسر او فکر کنند. زنان در این مورد باید واقع بین باشند و در صورت نیاز از کمک یک مشاور حرفه ای استفاده نمایند.

در نهایت، رد کردن بهانه های مرد متاهل و واقع گرایی، بهترین راه حل برای جدایی و اتمام این رابطه مخرب به حساب می آید.

 

کلام آخر

همانطور که در این صفحه مشاهده کردید، دوستی با مرد متاهل مسئله ای آسیب زا به حساب می آید. دوستی با یک مرد متاهل می تواند مشکلات اخلاقی، روانی و اجتماعی زیادی را برای شما ایجاد نماید.

از همین رو، بهتر است مرد های زن دار را در دسته افرادی قرار داد که امکان دوستی با آنها وجود ندارد. اصلا مهم نیست که افراد چه دین یا باوری دارند؛ در هر صورت دوستی با یک مرد متاهل مسئله ای زشت و زننده به حساب می آید.

مد نظر قرار دادن این نکته به افراد اجازه می دهد تا جلوی بروز مشکلات مختلف را تا حد قابل توجهی بگیرند.

2 دیدگاه

نظری دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.