فهرست بستن

دلایل خیانت مردان | نشانه های خیانت مردان | 12 علت مهم خیانت مردان

دلایل خیانت مرد به زن

نشانه های خیانت مردان چیست؟ دلایل خیانت مردان چیست؟ در هنگام خیانت مردان، چه واکنشی باید نشان دهیم؟ اینها سوالاتی است که ممکن است برای شما هم پیش بیاید.

در این مقاله ما سعی داریم که پاسخ این سوالات را به بهترین شکل ممکن برای شما بیان کنیم.

خیانت در مردان می تواند دلایل احساسی، فیزیکی و یا جنسی داشته باشد. که البته ناگفته نماند که بسیاری از افراد فکر می کنند که خیانت در مردان بیشتر به خاطر مسائل جنسی می باشد.

اما باید گفت که اینگونه نیست. اتفاقا بیشترین آمار علت خیانت مردان دلایل عاطفی می باشد. مشاوره تلفنی رایگان و مشاوره خیانت همسر می تواند به شما کمک میکند تا با موضوع خیانت منطقی تر برخورد کنید.

خیانت همسر - دلایل خیانت مردان | نشانه های خیانت مردان | 12 علت مهم خیانت مردان

نشانه های خیانت در مردان

مردانی که خیانت می کنند نشانه های مشترکی دارند که در اینجا به برخی از این نشانه ها اشاره می کنیم: بی تفاوتی، سردی در روابط جنسی، رفتارهای مشکوک، رفتارهای مخفیانه، محبت نا متعارف، کاهش توان جنسی، شادابی غیر متعارف.

 

دلایل خیانت مردان

مهمترین چیزی که شما باید بدانید این است که دلایل خیانت مردان چیست؟ چرا مردان به سراغ زن دیگری می روند؟ با دانستن دلایل می توانید آنها را مرتفع کنید و از بروز خیانت همسر خود جلوگیری کنید.

اگر هم خیانتی رخ داده است دانستن دلایل خیانت ممکن است به کنترل خشم شما کمک کند. ما قبول داریم که خیانت قابل توجیه نیست. اما در بسیاری موارد دلایل بروز خیانت را می توان در زندگی مشترک پیدا کرد.

با بررسی علت خیانت می توان در بساری موارد به بهبود زندگی مشترک کمک کرد. در اینجا به 12 دلیل مهم خیانت در مردان می پردازیم:

1- دلایل خیانت مردان | خیانت راهی برای فرار از مشکلات:

برخی از مردان با هجوم مشکلات به دنبال راه فرار می گردند. و همین مورد در برخی مواقع آنها را به سمت فرد دیگری می کشاند و خیانت رخ می دهد.   

2- ازدواج اجباری:

برخی از پدر و مادر ها ازدواج را به فرزندان خود تحمیل می کنند. و همین تحمیل ازدواج توسط والدین ممکن است پسر و یا دختر را به سمت خیانت سوق دهد. ازدواجی که با تصمیم خود فرد نباشد ممکن است هیچگاه به تفاهم و علاقه منجر نشود.   

3- دلایل خیانت مردان | بارداری زن:

این یکی از مواردی است که به وفوور دیده می شود. در دوران بارداری زنان به دلیل شرایط خاص نمی توانند رابطه جنسی خوبی با همسرشان داشته باشند.

و بیشتر از اینکه بتوانند محبت و توجه به طرف مقابل داشته باشند، نیازمند دریافت توجه و محبت هستند.

اما برخی از مردان این مسائل را درک نمی کنند و برای جبران کاستی ها در دوران بارداری همسر ود به سرا دیگری می روند.  

4- مشکلات شخصیتی:

برخی از مشکلات شخصیتی مثل خودشیفتگی، احساس بی کفایتی، ترس از تنهایی و وابستگی می توانند دلایل خوبی برای خیانت از طرف همسر شما باشد.   

5- شرایط و دوستان نامناسب:

وقت گذرانی بیش از اندازه با افرادی که خیانتکار هستند و به همسران خود به راحتی خیانت می کنند می تواند فرد را به سمت خیانت سوق دهد. دوستان مجرد و بی بند و بار می تواند مردان را به سمت تنوع طلبی و خیانت ببرد.     

6- دلایل خیانت مردان | توجه بیشتر زن به خانواده پدری:

مردان معمولا دوست دارند که اولویت همسرشان باشند. و همسرشان همه مسائل مهم را با آنان در میان بگذارد و از ایشان در مورد برخی موارد نظر بگیرند.

اما بعضی از خانم ها به همسر خود توجه کافی ندارند و مانند دوران مجردی درگیر خانواده پدری خود هستند. در اینگونه خانواده ها مرد کم کم احساس می کند که مورد بی توجهی قرار گرفته است و رفته رفته به سمت روابطه فرا زناشویی کشیده می شود.

7- بی توجهی زن به رابطه زناشویی:

علت دیگر خیانت مردان را می توان ضعف زنان در برقراری رابطه جنسی جذاب و خوب دانست. بنابراین باید دانست که رابطه زناشویی و جنسی در زندگی مشترک بسیار مهم است. بنابراین در این مورد اگر سرد مزاجی یا مشکلات جنسی دیگر در رابطه وجود دارد بهتر است که توسط سکستراپ این مسئله حل شود.

8- رفتار تحقیرآمیر و تهاجی زن با مرد:   

رفتارهای تهاجمی از سمت زنان باعث می شود که مردان فکر کنند، که با یک رییس ازدواج کرده اند نه با یک خانم. که این رییس دوست دارد همه اختیارات زندگی را بدست بگیرد و با آنان مثل یک برده رفتار کند.

بنابراین مردان به خاطر این رفتار از همسر خود سرد می شوند و رفته رفته به سمت خیانت کشیده می شوند. 

9- دلایل خیانت مردان | توجه بیش از حد زن به فرزندان یا دوستان:

در برخی موارد دیده می شود که زنان بیشتر وقت خود را صرف فرزندانشان می کنند. و یا وقت زیادی را به دوستانشان اختصاص می دهند.

در این مواقع مردان این احساس را دارند که همسرشان به آنها بی توجه هست و قدر او و زحماتش را نمی داند. باید گفت که فرزندان و دوستان شما مهم هستند اما نه به اندازه همسر.     

10- رفتار مادرانه زن با مرد:

دیده می شود که برخی از زنان با همسر خود شبیه به یک پسربچه رفتار می کنند. پسربچه ای که نیاز به مراقبت دارد و زندگی اش توسط مادر (یا همان همسرس که نقش مادر را گرفته است) باید اداره شود.

این مورد شاید در اوایل زندگی برای مرد لذت بخش باشد، اما رفته رفته مرد را خسته می کند. و مرد به این فکر می افتد که دیگر نیاز به یک معشوق دارد نه مادر. همین مسئله ممکن است او را به سمت خیانت بکشاند. 

11- درگیری بیش از اندازه زن با کار و مادیات:

برخی از خانم ها به خاطر ترس و نگرانی از آینده خود، تایم زیادی را به کار کردن اختصاص می دهند. و از زندگی و همسر خود غافل می شوند. به این دسته از خانم ها باید گفت که بهتر است یک تعادل بین کار و زندگی مشترکشان ایجاد کنند.     

12- ایجاد هیجان در زندگی:

بعضی از زندگی ها بسیار آرام و بدون هیجان است. هیج اتفاق خاصی که کسلی زندگی را از بین ببرد در آن اتفاق نمی افتد.

در این مواقع برخی از مردان ممکن است برای ایجاد هیجان به سراغ فرد دیگری بروند پس بهتر است با برنامه هایی مثل مسافرت، شهر بازی، کوهنوردی، پیاده روی و… یک هیجان نسبی را در روابط خود ایجاد کنید.

 

علت خیانت زنان

در این مقاله به علت خیانت مردات پرداختیم. و دلایل آن را بررسی کردیم. اما سوال اینجاست که حالا علت خیانت زنان چیست؟

زنان به چه دلایلی به سراغ نفر سوم می روند؟ در مقاله ای جداگانه به دلایل خیانت زنان نیز پرداخته ایم. کافیست روی لینک زیر کلیک کنید.


پیشنهاد می شود مقاله 8 دلیل مهم برای خیانت زنان را مطالعه کنید.


برخورد با خیانت مادر به پدر

گاهی از فرزندان می شنویم که با خیانت مادر به پدرم چگونه برخورد کنم؟ وقتی زنان خیانت می کنند احتمال اینکه توسط فرزندان لو بروند زیاد است.

بنابراین ما در مقاله ای جداگانه به طور کامل در مورد نحوه برخورد با مادر خیانتکار توضیح داده ایم. کافیست روی لینک زیر کلیک کنید.


پیشنهاد می شود مقاله چگونه با خیانت مادرم برخورد کنم؟ را مطالعه کنید.


خیانت همسر - دلایل خیانت مردان | نشانه های خیانت مردان | 12 علت مهم خیانت مردان

برای ثبت نظر کلیک کنید

نظری دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.