مشاوره روانشناسی تلفنی | مشاوره روانشناسی آنلاین رایگان

مشاوره روانشناسی آنلاین

اکثر ما در زندگی روزمره خود در معرض مشکلات و سختی­ هایی قرار می گیریم. مشکلاتی که شاید نحوه درست برخورد با آن­ها را بدانیم بتواند سکویی در جهت رشد شخصی و اجتماعی ما باشد.

اما هستند بحران­های عاطفی، خانوادگی، مالی و شغلی که هرکدام می توانند سبب سرخوردگی، انفعال و بروز افسردگی شوند. در چنین شرایطی چه باید کرد؟ چگونه با این مشکلات رو به رو شویم؟

در این جاست که پای مشاوره روانشناسی تلفنی و مشاوره روانشناسی آنلاین رایگان به میدان می ­آید. در این شرایط هم صحبتی و مشورت با افراد آگاه و با تجربه می تواند در این زمینه به ما یاری رساند.


پیشنهاد می شود از مقالهمشاوره تلفنی رایگاندیدن کنید.


روانشناسی تلفنی - مشاوره روانشناسی تلفنی | مشاوره روانشناسی آنلاین رایگان

روش های ارتباط با روانشناس آنلاین

1- مشاوره از طریق تلفن ثابت: کافیست از تلفن ثابت خود با شماره 2026 907 909 تماس بگیرید. و در خواست مشاوره داشته باشید. بلاقاصله به یکی از روانشناسان مرکز پیام مشاور وصل می شوید.

 

2- مشاوره از طریق تلفن همراه یا موبایل: اگر به تلفن ثابت دسترسی ندارید. و نیاز به مشاوره دارید. می توانید از طریق موبایل خود با شماره 09981165858 تماس بگیرید. در اولین فرصت برای شما تایم مشاوره تنظیم می شود.

 

3- مشاوره از طریق چت: بریا گرفتن مشاوره از طریق چت واتساپ به لینک زیر مراجعه کنید. و اقدامات لازم را انجام دهید. مشاوره از طریق چت

 

4- مشاوره روانشناسی رایگان: در پایین همین صفحه در قسمت ثبت نظرات می توانید سوال خود را برای ما کامنت کنید. در اولین فرصت پاسخ سوال شما داده می شود.

2

اهداف مشاوره و وظایف مشاور

گاهي اوقات اهداف و وظايف مشاوره با يكديگر قاطی میشوند. اهداف، وظايف و فعاليت‌هاي مشاور را جهت مي‌دهد و هدايت مي‌كند.
در واقع وظایف گام ها و فنونی هستند برای رسیدن به اهداف مشاوره. 

2

برخی اهداف مهم مشاوره

– مراجعه کننده تصوير واضح و واقع بينانه­ اي از موقعيت، احساسات و توانايي‌هايش به دست  ­آورد.

– تغییر نگاه فرد در نگریستن به مشکلات

– افزایش اعتماد به نفس و افزایش انگیزه در فرد

– افزایش احساس مطلوبیت نسبت به زندگی در فرد

– کمک به فرد برای ایجاد تغییر در زندگی

البته این ها همه اهداف نیستند. و بسته به نوع مشکلاتی که فرد در زندگی ­اش با آن مواجه است اهداف مشاوره نیز تغییر خواهد کرد.

 

انواع مشاوره

تقسیم بندی مشاوره به دو صورت انجام میشود:

1- از نظر تعداد مشاوران و مراجعان

2- از نظر موضوع مورد مشاوره

 

مشاوره از نظر تعداد:

1- مشاوره فردی با یک مشاور و یک مراجعه کننده
2- مشاوره گروهی با تعدادی مشاور و مراجعه کننده

 

 

مشاوره از نظر موضوع:

 

مشاوره جنسی

در بحث مشاوره جنسی، سکستراپ به شما کمک می کند تا بتوانید یک رابطه جنسی با کیفیت و سالم با همسر خود داشته باشید. و اگر با مشکلاتی مثل رودانزالی، دیرانزالی، سردمزاجی و انحرافات جنسی مواجه هستید، مشاور به شما کمک می کند تا به راحتی بتوانید این مسکلات را مرتفع کنید.

 


پیشنهاد می شود مقاله مشاوره  جنسی را به طور کامل مطالعه کنید.


 

مشاوره خانواده

برخی از مشکلاتی که شما با آن مواجه هستید، آنقدر با خانواده عجین شده است که روانشناس برای حل این مشکلات باید به سراغ خانواده درمانی برود. چرا که این مشکلات ممکن است به خاطر ساختار خانواده ای باشد که فرد در آن رشد کرده است. مشاوران خانواده می گویند اختلافات خخانوادگی در هر خانواده ای طبیعی است. اما چیزی که مهم است این است که اعضای خانواده در مقابل این مشکلات چگونه عمل می کنند. اگر اضای خانواده مهارت های ارتباطی را بلد باشند به خوبی می توانند مشکلات خانوادگی خود را مرتع سازند.


پیشنهاد می شود مقاله مشاوره خانواده را به طور کامل مطالعه کنید.


 

روانشناس کودک

در مبحث روانشناسی کودک می توان گفت روانشناس کودک به بررسی مراحل رشد و ویژگی های رشد کودک می پردازد. همچنین رفتارهای کودک را در هر مرحله از زندگی بررسی می کند. اختلال های رفتاری و شخصیتی کودک را تشخیص می دهد. و برای حل مشکلات رفتاری کودک به شما راه حل اراه می دهد.


پیشنهاد می شود مقاله روانشناس کودک را به طور کامل مطالعه کنید.


 

مشاوره ازدواج

می توان گفت ازدواج مهمترین تصمیم هر فرد در زندگی اش می باشد. پس طبعی است که برای مهمترین تصمیم زندگی خوب فکر کنیم و از فردی که در این زمینه تخصص دارد مشورت بگیریم.


پیشنهاد می شود مقاله مشاوره ازدواج را به طور کامل مطالعه کنید.


 

طرحواره درمانی 

هر شخصی ممکن است در زندگی فردی خود مشکلات رفتاری داشته باشد. زمانی که این مشکلات باعث بد شدن حال شما شود و فرایند زندگی شما را مختل کند. باید به فکر درمان این مشکلات باشید. طرحواره درمانی تکنیکی است که به شما کمک می کند تا مشکلات شخصیتی و رفتاری شما تا حدی مرتفع شود و حال بهتری را تجربه کنید.


پیشنهاد می شود مقاله طرحواره درمانی  را به طور کامل مطالعه کنید.


 

مشاوره خیانت همسر

یکی از تلخ ترین اتفاقاتی که فرد می تواند در زندگی مشترک خود تجربه کند خیانت همسر است. خیانت همسر بهخصوص برای فردی که خیانت دیده است، بسیار دردناک است. و در این هنگام فرد دچار حس ناامنی، خشم، افسردگی و…. است. مشاور خیانت همسر به زوج ها کمک می کند تا بهتر بتوانند با موضوع کنار بیایند و بهترین تصمیم را بگیرند.


پیشنهاد می شود مقاله مشاوره خیانت همسر را به طور کامل مطالعه کنید.


 

زوج درمانی

به جرات می توان گفت همه زوج ها با یکدیگر در بسیاری موارد اختلاف نظر دارند. و در مواردی حتی بین آن تنش و ناسازگاری وجود دارد. اما زوجی موفق هستند که بتوانند مشکلات را با هم حل کنند و در پایان با هم به نتیجه برسند. آموزش گفتگوی زوجین از موارد مهم زوج درمانی است.


پیشنهاد می شود مقاله زوج درمانی را به طور کامل مطالعه کنید.


 

مشاوره روانشناسی آنلاین رایگان

در دنیای امروز و با گسترش فناوری های دیجیتال، رسانه ­های جمعی و شبکه­ های اجتماعی طبعا انتظار می رود که ارتباطات و هم­ صحبتی افراد با یکدیگر نیز گسترش یابد.

اما شاید با خود بگویید که “کو گوش شنوا؟” باید به شما بگویم که بیجا هم نگفتید. در دنیای امروز نه تنها چنین انتظاری براورده نشده است بلکه افراد روز به روز از یکدیگر دورتر نیز می شوند.

اما جای نگرانی نیست، برعکس! می توان ازین بستر گسترش دیجیتال برای هم صحبتی و یاری رساندن به مشکلات یکدیگر استفاده کرد.

مشاوره های تلفنی، مشاوره روانشناسی آنلاین، مشاوره ­های روانشناسی تلفنی، 24ساعته و آنلاین همگی به این منظور توسعه یافتند.

پس اگر بی صبرانه منتظر بیان مشکلات و مشورت با افراد آگاه و با تجربه هستید و البته فرصت مشاوره حضوری را نیز ندارید بهترین موقع هست که به جای تعلل به صورت تلفنی و آنلاین با مشاورهای معتبر تماس حاصل نمایید.

 

تفاوت میان مشاور و روانشناس

عموم مردم در مورد مشاور و روانشناس اطلاعات کافی ندارند. و گاهی این دو را مانند هم می دانند و تفاوتی میان روانشناس و مشاور قائل نمی شوند.

اما ما در این مقاله قصد داریم تفاوت روانشناس و مشاور را برای ما توضیح دهیم. مشاور شخصی است که ما برای انتخاب هایمان بیشتر به او مراجعه می کنیم.

یعنی جایی که می خواهیم تصمیم مهمی در زندگی مان بگیریم. و نیاز به کمک داریم تا درست و غلط انتخابمان را متوجه شویم به مشاور مراجعه می کنیم. چرا که در این شرایط فقط یک مشاور دلسوز و آگاه می تواند به ما کمک کند.

مثلا می خواهیم ازدواج کنیم. و نمی دانیم که آیا گزینه ای که انتخاب کرده ایم، گزینه مناسبی هست یا نه. و یا اینکه در انتخاب رشته تحصیلی و یا انتخاب شغل مردد هستیم. اینجاست که باید از یک مشاور کمک بگیریم. و یا نیاز به همفکری یک آدم آگاه را داریم تا یکسری از چالش های زندگی مان را حل کنیم.

اما اگر به دنبال حل مشکلات روحی و روانی خود هستیم. و نیاز هست تا گذشته و کودکی ما بررسی شود. بهتر است که با یک روانشناس در ارتباط باشیم. روانشناس به ما کمک می کند تا بتوانیم خودمان را بهتر بشناسیم. تله های زندگی خود را پیدا کنیم. و به دنبال ترمیم این تله ها باشیم.

و حتی گاهی روانشناس هم به تنهایی نمی تواند مشکلات روحی فرد را حل کند. مثلا زمانی که بیمار از وسواس شدید رنج می برد. روانشناس ممکن است برای اینکه روند درمان را سریعتر و بهتر کند فرد را به روانپزشک معرفی کند.

و دلیل آن این است که روانپزشک می تواند برای فرد بیمار دارو تجویز کند. اما روانشناس اجازه تجویز دارو را ندارد. و ناگفته نماند که مصرف دارو برای بیمارانی که بیماری روانی شدید دارند بسیار کارساز است. و نتیجه بهتری را برایشان به بار می آورد. 

2

مشاوره روانشناسی تلفنی

مشاوره روانشناسی تلفنی و مشاوره روانشناسی آنلاین رایگان برای همه ی افراد لازم است تا از این طریق بتوانند با مشکلات زندگی خود به درستی رو به رو شوند چراکه بسیاری از افراد، به دلایل مختلف از جمله کمبود وقت امکان دسترسی به مشاوره حضوری را ندارند تا از راهنمایی‌های متخصصان بهره بهره­مند شوند.

همچنین مشاوره روانشناسی تلفنی و آنلاین از مزایای زیادی همچون دسترسی راحت تر، هزینه کمتر و راحتی بیشتر نیز برخوردار است.

در خصوص مشاوره روانشناسی آنلاین باید گفت که  افراد از طریق اینترنت و بدون مراجعه به کلینیک، مشاوره روانشناسی دریافت می‌کنند و در صورت عدم دسترسی به اینترنت نیز افراد میتوانند با استفاده از تماس تلفنی از مشاوره روانشناسی تلفنی بهره­مند شوند. 

2

امکانات لازم برای مشاوره روانشناسی تلفنی و آنلاین

تنها شرط کافی برای برقراری یک ارتباط نتیجه­­ بخش با مشاوران دسترسی به گوشی تلفن و یا اینترنت است که در دنیای امروز توسعه یافتگی و همه گیر شدن این ابزارها را به وضوح میتوان مشاهده کرد.

بنابراین در یک زمان مساعد، با آسودگی خیال با مشاوران تلفنی و آنلاین ارتباط بگیرید. بهتر آن است که در هنگام مشاوره نکات مهم و ضروری را نیز یادداشت نمایید.
مشاوره روانشناسی تلفنی و آنلاین به روش های متعددی انجام می‌شود که عبارتند از:

 

تماس تلفنی از طریق شماره 909972026

ایمیل

گفتگوی آنلاین متنی

تماس صوتی آنلاین

تماس به صورت ویدئو کال 

ثبت نظر در پایین همین صفحه

 

مزایای مشاوره روانشناسی تلفنی

مشاوره روانشناسی تلفنی و آنلاین دارای مزایای متعددی می‌باشد که عبارتند از:

 

– هزینه کم

طبیعی است که مشاوره روانشناسی تلفنی یا آنلاین هزینه کمتری نسبت به مشاوره حضوری داشته باشد. چرا که در این نوع مشاوره از بسیاری جهات از جمله هزینه مطب منشی و غیره صرفه جویی میشود. شاید شگفت­زده شوید اگر به شما بگویم که امکان مشاوره روانشناسی رایگان نیز برای شما مهیا است.

 

– ارتباط سریع با درمانگر

باز هم بدیهی است که در مشاوره روانشناسی تلفنی یا  آنلاین شما هر زمان می توانید با یک تماس تلفنی یا زدن یک کلیک باغ مشاور مورد نظر خود ارتباط برقرار کنید.

 

– وقت کمتر

همانطور که توضیح داده شد مشاوره حضوری نیازمند صرف زمان و هزینه بیشتری است لذا افرادی که دنبال صرفه جویی در وقت و زمان خود هستند میتوانند از این نوع مشاوره به خوبی بهره ببرند.

 

– دسترسی راحت­ تر

در دنیای امروز کمتر کسی است که به گوشی موبایل، تلفن و یا اینترنت دسترسی نداشته باشد. لازمه مشاوره روانشناسی تلفنی و مشاوره روانشناسی آنلاین هم تنها همین دسترسی است که در آن صورت با یک تماس یا یک کلیک این ارتباط برقرار خواهد شد.

 

– راحتی در بیان مطالب

بسیاری از افراد شاید در جلسات حضوری مشاوره نتواند در بیان صریح همه حقایق موفق باشند و در عوض از طریق پیام متنی و یا تماس صوتی این افراد در نحوه بیان حقایق موفق­تر هستند که در این صورت این نوع مشاوره نتیجه بخش­تر خواهد بود.

 

– محرمانه بودن

محرمانه بودن اطلاعات در تمامی روش­های خدماتی مشاوره روانشناسی تلفنی و آنلاین قابل اطمینان است. در مشاوره روانشناسی تلفنی و آنلاین هیچ مکالمه و یا سندی ضبط یا ذخیره نخواهد شد و هیچ کس در جریان اطلاعات شخصی شما قرار نخواهد گرفت. 

 

 

افراد مناسب برای مشاوره روانشناسی آنلاین رایگان

مشاوره روانشناسی آنلاین برای درمان برخی مشکلات بسیار موثر است. این مشکلات عبارتند از:

 

افسردگی

 

اضطراب و استرس

 

مشکلات شغلی

 

تغییرات و بحران های زندگی

 

غم از دست دادن عزیزان

 

اختلال استرس پس از سانحه

 

کمبود اعتماد به نفس

 

وسواس های فکری و عملی

 

پایین بودن عزت نفس

 

مهارت های فرزند پروری

 

مشکلات تحصیلی

 

البته مشاوره تلفنی و آنلاین مناسب برای افرادی که در معرض مشکلات شدید روحی و روانی هستند نمی­باشد بطور مثال افرادی که قصد خودکشی دارند بهتر آن است که از مشاوره حضوری بهره مند شوند.

 

 

22 دیدگاه

 • راضیه گفت:

  سلام من 18 سالمه مجرد هستم و با خانواده ام زندگی میکنم و دیپلم هم گرفتم دارم برای کنکور میخونم من چندتا مشکل دارم اینه که شبا نمیتونم بخوابم برای همین همش گوشی دستمه تا نزدیک صبح چون وقتی گوشی میزارم کنار به یه چیزهایی فکر میکنم که باعث میشه شب گریه کنم مثلا مرتب به این فکر میکنم اگر یکی از مهم ترین فرد زندگیم رو از دست بدم من چکار کنم مثل پدرم و مادرم و خواهرم مامان بزرگم(فقط مادر پدریم)(چون باهم زندگی میکنیم) من نمیدونم چکار کنم خیلی اذیتم بعضی وقتا تو روز هم بهشون فکر میکنم و اینکه یه چیز دیگه اینه که من رشتم تجربیه میخوام واسه کنکور بخونم اما نمیتونم نمیشه هی با خودم میگم میرم کار منم که پول دربیارم کمک خانواده ام باشم اخه وضع مالی خوبی نداریم بعد خانواده ام نمیزارن کار کنم منم تو اینستا میخوام بلاگری کنم که زودتر پول دربیارم فقط برای اینکه کمک خانواده و بابام باشم بعد خانواده ام دوست دارن من درس بخونم همه کلاس ها رو هم برام فراهم میکنن اما نمیدونم چرا نمیشه نمیتونم من دوس دارم قبول شم مثلا پزشکی و مامایی و پرستاری رو خیلی دوست دارم اما نمیدونم چرا نمیشه نمیدونم چرا نمیتونم خیلی دوست دارم درس بخونم اما بی حوصلگی میکنم محل نمیدم خودمم میفهمم کلافه میشم اعصابم خورد میشه بخاطر اینکه نمیرم دور درس اما نمیدونم چکار کنم حالم خیلی بده فکر میکنم همه فشار خانواده فقط رو من که من باید زودتر کار کنم پول در بیارم کمک خانواده ام باشم
  بعد اینکه من هردو رو نمیتونم باهم انجام بدم اول فکر کردم میشه منظورم کار و درس
  الان میبینم نمیشه
  میشه کمکم کنید میشه بگید باید چکار کنم بخدا خیلی خستم نابودم

  • نوروزی گفت:

   با سلام و احترام
   دوست عزیز شما ترس از دست دادن دارید. که این مورد باید توسط روانشناس بررسی شود. اما در مورد کار و درس، اگر به درس علاقه دارید و فقط به خاطز شرایط مالی به دنبال کار کردن هستید. بهتر است که کار کردن را مقداری به تعوبق بیندازید و در حال حاضر روی درستان تمرکز کنید. بعد از قبولی در دانشگاه می توانید در کنار درستان کار هم بکنید. اما در در شرایط فعلی یک برنامه ریزی درست انجام دهید و روی درس کنکور و دانشگاه تمرکز کنید.

 • ایز گفت:

  سلام وقت بخیر
  خانم ۳۵ ساله ، ساکن حومه تهران ، مجرد
  گذشته خیلی بدی داشتم که از دوره راهنمایی برام شروع شد با وجود اینکه به درس علاقه داشتم اما خب افت تحصیلی کردم نمیدونم شاید به این دلیل که از لحاظ چهره زیبا نبودم و دخترای دیگر رو میدیدم اعتماد به نفسم پایین بود تا دانشگاه به همین صورت گذشت ، خودم رو دوست نداشتم ، دانشگاه رو در رشته شیمی دانشگاه پیام نور گذراندم چونکه شنیده بودم کسی که پیام نور میره تنبل ، اونجا از همه بیشتر حالم بد بود اما مجبور بودم چون که سه سال پشت کنکور بودم با وجود اوضاع مالی بدی که داشتیم فقط به خاطر حرف مردم ، دوره دانشگاه متوجه شدم که کم خونی خیلی شدید داشتم و آزمایش که دادم متوجه شدم بیماری تیروئید هاشیموتو دارم ، معلوم شد اون همه حال بد من به خاطر بیماری بود که داشتم و درجریان نبودم ، بعداز فارغ التحصیلی هرجا رفتم برای کار قبول نکردن نمیدونم ظاهرم رو که میدیدن قبول نمیکردن چون من اصلا آرایش نمیکنم و این مدلهایی که میبینید نمیپوشم ، دوست دارم برم سرکار و به خانوادم کمک کنم از پدر و مادرم خجالت میکشم ، اینکه به این سن رسیدم و هنوز ازدواج نکردم و سربارم ، هر کس که اطراف ما بود همه ازدواج کردن حتی کوچکترها ، واقعا دارم دیوانه میشم ، حالم بسیار بد ، ممنون میشم راهنماییم کنید .
  تشکر

  • نوروزی گفت:

   با سلام و احترام
   دوست عزیز شرایط فعلی شما مخصوص خودتان نیست. در حال حاضر خیلی از جوانان هم سن و سال شما همین شرایط را دارند. سن ازدواج بالا رفته است و در وضع کنونی هر کسی تن به ازدواج نمی دهد. بنابراین فکر نکنید فقط شما هستید که این دوران بد را تجربه می کنید.
   روی اعتماد به نفستان کار کنید. تکنیک های بالا رفتن اعتماد به نفس را انجام دهید. و این نکته را در نظر داشته باشید که هر کسی ظاهر و چهره ای دارد که مخصوص به خودش است. و مطمئنن هیچکس را خدا زشت نیافریده است. با دید بهتری به خودتان نگاه کنید.
   سعی کنید خودتان را توانمند کنید. اگر با رشته تحصیلی تان کار پیدا نمی کنید. یک مهارت دیگر کسب کنید و با آن به دنبال کار باشید.

 • رضا گفت:

  سلام من نزدیک به 13 ساله باهمسرم زندگی میکنم که دختر 11 ساله دارم همسرم به من خیانت میکنه هردفعه که میفهمم کلی جروبحث میکنیم ولی باز دوباره شروع میکنه به مادر خانمم گفتم اونم کلی باهاش صحبت کرد ولی باز شروع کرد تا همین چندروز باز دوباره فهمیدم گفتم اگه منو نمیخوای برو منو عذاب نده اونم زدزیر گریه که من از اول تورو نمیخواستم مادرم گفته برین خونه خودتون بچه دار بشین خوب میشین میگم کسی رو قبل من دوست داشتی میگه نه بعد بچه دار شدنمون با دوستت که نوه عموت هست منم گفتم اگه واقعا تو پیشش خوشحال هستی ودوستش داری برو بنظرتون کارم اشتباه بوده چون واقعا خیلی دوسش دارم اونم تصمیم به رفتن گرفته حالا چیکار کنم میشه راهنمایی کنید

  • نوروزی گفت:

   با سلام و احترام
   دوست عزیز این نکته را در نظر داشته باشید که با زور و اجبار نمی توانید کسی را در زندگی خودتان نگه دارید.
   حتی اگر موفق هم شوید زندگی خوبی نخواهید داشت. پس بهتر است که با هم صحبت کنید. چند جلسه مشاوره داشته باشید و در مورد زندگیتون به نتیجه برسید.

 • مهسا گفت:

  سلام.لطفامنوراهنمایی کنیدازاین سردرگمی بیرون بیام.من خانم ۴۰ساله ای هستم که ۹ساله ازدواج کردم.من دختری ازخانواده ی غنی وهمسرم پسری ازخانواده ی فقیری بودیم.توی این ۹سال زندگی همه جوره شوهرموساپورت کردم هم ازنظرعاطفی وهم ازنظرمالی که ازطرف خانواده م تامین میشدیم بطوری که مادرم نمیخواست دخترش بره مستاجری یه خونه برام وبنام خودم خرید.بماندکه چه کتک کاریهایی ازشوهرم داشتم که خونه روبنام اون بزنم ولی من باوجوداون کتکهااینکارونکردم وبنام خودم زدم .تواین ۹سال ازهمسرم خیانت دیدم.بددهنی دیدم.کتکهای زیادی خوردم ویعنی اینطوربگم که هنوزبعداز۹سال مانمیتونیم باهم بدون کتک کاری حرف بزنیم.شوهرم منوبه حدی میزنه که بیهوش میشم وزمانی بهوش میام که میبینم بالیوان اب بالای سرم ایستاده وازاون بالااب روی روصورتم میریزه دقیقامثل سواک که تلویزیون نشون میداد.خلاصه میکنم یکماهی میشه نقل مکان کردم واومدم تهران.هرروزدادوبیدادمیکردکه خونه روبفروش وطلاهاتوبفروش که تهران خونه بخرم.اینم بگم که تابحال حتی یه تیکه طلابرامن نخریده حتی حلقه ی ازدواجموخانواده م خریدن وهرچی دارم مال خونه ی پدریم هست.بخاطراینکه هرروزبهم فشارمیاوردکه خونه وطلاهاتوبفروش رفتم خونه روزدم بنام مامانم که برام خریده بود.الان باشوهرم به مشکل خوردم وبه دروغ میگه نصف اون خونه مال منه وسهم منه.هیچ مدرکی برای این ادعای دروغش نداره.الان این خونه ای روهم که رهن کرده پولشوازبرادرم گرفته.میگه پولی ندارم بهش بدم واگه سهمم روندیدپول برادرتونمیدم.۳۰۰میلیون ازداداشم گرفته.خواهش میکنم راهنماییم کنید.خانواده م میگن ازش جداشو.نمیدونم چکارکنم.لطفاکمکم کنید🙏

  • نوروزی گفت:

   با سلام و احترام
   دوست عزیز در مورد مسائل مالی باید به شما بگم زمانی که ایشون هیچ دلیل و مدرکی برای اثبات اینکه نصف خونه برای ایشون هست، رو نداره نمی تونه چیزی از اون خونه را بگیره. و جای نگرانی نیست. اون خوته برای شماست.
   اما در مورد روابط خودتان اگر کتک زدن های ایشون واقعا در این حدی است که می فرمایید ادامه زندگی با ایشون یکم خطرناک هست. ایشون بسیار عصبی هستند و برای ترک این عادت حتما باید تحت نظر روانشناس باشند. بهتر است که از تلفن ثابت با شماره 9099072026 تماس بگیرید و به مشاور خانواده مرکز وصل شوید تا بهتر شما را راهنمایی کنند. و شما بتوانید یک تصمیم درست و منطقی برای زندگی تان بگیرید.

 • سحر گفت:

  سلام وقت شما بخیر
  ببخشید همسر من مدت زیادیه بیکار هستش و اصلا بدنبال کار نمی ره و هروقت میگم میگه تا کار با درآمد بالا نباشه نمیرم و نهایتا میگه تو به من استرس میدی واقعا نمیدونم چیکار کنم لطفا منو. راهنمایی کنید ممنون

  • نوروزی گفت:

   با سلام و احترام
   دوست عزیز لطفا اطلاعات بیشتری به من بدهید که بتوانم شما را راهنمایی کنم. شغل قبلی همسر شما چه بوده است؟ تحصیلات ایشون چیه؟ و علت بیرون آمدن از کار قبلی چه بوده است؟ این موضوع نیاز به بررسی های بیشتری دارد. اگر برایتان مقدور است لطفا از تلفن ثابت با شماره 9099072026 تماس بگیرید تا بهتر بتوانیم شما را راهنمایی کنیم.

 • سپیده گفت:

  سلام خسته نباشید همسرم خیلی بددله طوری که الان 13روزه منو بچه هامون توخونه زندانی کرده و من بجز پدرو مادرم هیچ کسی رو ندارم باید چکارکنم نمی‌خوام پدرو مادرم از موضوع باخبر بشن همسرم باخانواده خودش خوبه و هرچی بدی میکنن به چشم نمی‌بینه ویکسره باهاشونه ولی برای منو بچه هام مثل شمرمیمونه

  • نوروزی گفت:

   با سلام و احترام
   این مسئله خیلی جدی است و همسر شما تا حدی دچار شکاکیت می باشد و این مسئله به شما و فرزندانتان آسیب زیادی از نظر روحی و جسمی وارد می کند. لطفا از همسرتان بخواهید تحت درمان قرار بگیرد. و الا این مسئله هر روز بیشتر و بیشتر می شود.

 • النا گفت:

  سلام. تروخدا جواب منو بدید
  من از بچگی وسواس داشتم. الان هم وسواس فکری دارم . همش به یه موضوع الکی فکر میکنم. به نظرتون چیکار کنم که دیگه به چیزای الکی فکر نکنم؟ منو راهنمایی کنید لطفا ممنونم.

  • نوروزی گفت:

   با سلام و احترام
   دوست عزیز وسواس بیماری است که باید به طور عمیق بررسی شود و حل شود. اگر نتوانید این بیماری را تعدیل کنید ممکن است در آینده مشکلات شما را بیشتر کند. اما در مورد وسواس فکری که دارید باید بگویم که این وسواس به نشخوار ذهنی تبدیل شده است. یکی از تکنیک های از بین بردن نشخوار فکری، پرت کردن حواس است. وقتی خیلی به یک موضوع فکر می کنید یک لحظه سعی کنید تمامی حواس پنج گانه خود را به کار بیندازید.گوش دهید که چه صدایی می آید، اطراف را خوب ببینید، یک چیزی را مزه مزه کنید، بو کنید که چه بویی می آید. و یک چیزی را لمس کنید. این باعث می شود که شما در زمان حال قرار بگیرید و رشته افکار وسواسی تان پاره شود.

 • دودانگه گفت:

  سلام وقتتون بخیر
  من خیلی اعتماد به نفس ام پایین، اصلا توی جمع نمیتونم صحبت کنم. همش استرس میگیرم، میخواستم بدونم، چه کاری میتونم توی این زمینه انجام بدم. که اعتماد به نفسم بیشتر بشه.
  سپاس بیکران

  • نوروزی گفت:

   با سلام و احترام
   دوست عزیز برای این کار باید از تکنیک های بالا رفتن اعتماد به نفس استفاده کنید. مثلا یکی از تکنیک های بال رفتن اعتماد به نفس این است که لباس مرتب بپوشید و سعی کنید خوش پوش باشید. به گونه ای که خودتان از پوششتان لذت ببرید. روش دیگر اینکه هنگام صحبت کردن سعی کنید از زبان بدن استفاده کنید. این کار باعث می شود نسبت به خودتان و بیانتان حس بهتری داشته باشید.
   با تمرین و تکرار تکنیک های افزایش اعتماد به نفس به مرور زمان اعتماد به نفش شما بالا می رود.
   برای گرفتن اطلاعات بشتر و مشاوره در زمینه کمبود اعتماد به نفس از تلفن ثابت با شماره 9099072026 تماس بگیرید.

 • شقایق گفت:

  سلام به مشاوره نیاز دارم. حالم بده. همش احساس تنهایی می کنم. احساس میکنم توی این دنیا هیچکس رو ندارم. ۲ هفته پیش با کسی که قرار بود باهاش ازدواج کنم کات کردم. الان خیلی حال بدی دارم. باید چیکار کنم حالم خوب بشه. تروخدا منو راهنمایی کنید😔😔😔😔

  • نوروزی گفت:

   سلام دوست عزیز
   حال بد شما بیشتر به دلیل قطع ارتباط با کسی است که قرار بود با شما ازدواج کند. این حس و حال شما طبیعی است. معمولا بعد از قطع ارتباط شما به مدت زمانی نیاز دارید تا بتوانید مجدد خودتان را پیا کنید. پیشنهاد من این است که در این شرایط حتما با یک مشاور در ارتباط باشید. مشاور به شما کمک می کند که راحت تر با موضوع کنار بیایید. میتوانید از تلفن ثابت با با شماره 9099072026 تماس بگیرید و با یکی از مشاوران مرکز پیام مشاور که در زمینه رابطه و ازدواج تخصص دارند صحبت کنید.

 • باران گفت:

  سلام وقت شما بخیر
  یلداتون هم مبارک باشه
  خواستم از مجموعه خوب شما تشکر کنم بابت مشاورین دلسوزی که دارین مخصوصا از مدیریت مجموعه که با دقت و حوصله خواسته های ما رو بررسی میکنن و بهترین گزینه رو در اختیارمون میزارن
  من میخواستم از همسرم جدا بشم که با مشاور شما الان خیلی رابطه ام بهتر شده هم خودمو عوض کردم و هم یاد گرفتم چطور با همسرم برخورد کنم اونم خیلی داره بهتر میشه
  بازم ممنون

  • نوروزی گفت:

   سلام دوست عزیز
   ممنون از محبت و قدرانی شما. خوشحالیم که توانسنیم برای شما مفید واقع شویم. دوست عزیز شماره های تماس مرکز ما را در اختیار دیگر دوستانتان قرار دهید. شاید بتوانیم برای دیگران هم مفید باشیم. با تشکر

 • مونس گفت:

  سلام
  من نیاز به یک مشاوره فردی دارم. من مدام در حال تمیز کردن خونه ام. مدام خونه رو تمیز میکنم حتی چمد بار ظرف ها رو میشورم. حالم خیلی بده. همش حس میکنم تمیز نشده. هرچی از بیرون میاد توی خونه رو اول ضدعفونی میکنم و بعد با مایع و اسکاج میشورم. حالم خیلی بده. حتی خودم در روز شاید دوبار هم شده که میرم دوش میگیرم. همش حس میکنم همه چیز کثیفه. تروخدا به من کمک کنید. چیکار کنم

  • نوروزی گفت:

   سلام خدمت شما
   دوست عزیز شما به احتمال زیاد از وسواس عملی رنج می برید. شرایط شما باید ببرسی شود و میزان وسواس عملی و فکری شما سنجیده شود. تا بهتر بتوانیم به شما کمک کنیم. اما یکی از روش های جلوگیری از وسواس، مقاومت در برابر رفتار وسواسی می باشد.
   اما به هر حال پیشنهاد من به شما این است که با یک روانشناس در ارتباط باشید.

نظری دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.